0

تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود از رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، مقابل ونزوئلا به پیروزی ۳ بر صفر رسید.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تیم ملی کشورمان پس از نمایشی تحسین‌ برانگیز در نخستین دیدار خود مقابل لهستان، از ساعت ۴:۳۰ در دومین بازی به مصاف ونزوئلا رفته است. سعید معروف، امیر غفور، مسعود غلامی، اصغر مجرد، میثم صالحی، میلاد عبادی‌پور و مهدی مرندی (لیبرو)، بازیکنان شروع کننده ایران در این بازی بودند.

ست اول: ست نخست بازی با حملات بهتر و اشتباهات بیشتر بازیکنان ونزوئلا و در مقابل دفاع روی تور خوب بازیکنان ایران همراه بود که با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ به سود ایران به پایان رسید. تیم ایران در پایان ست نخست ۱۱ امتیاز از حمله، ۴ امتیاز از دفاع روی تور و ۱۰ امتیاز از اشتباهات حریف به دست آورد. بازیکنان ونزوئلا هم ۱۳ امتیاز از حمله،‌ یک امتیاز از دفاع روی تور و ۳ امتیاز از اشتباهات ایران کسب کردند.

ست دوم: بازی پر اشتباه تیم ونزوئلا در ست دوم هم ادامه داشت که تاثیر حملات بیشتر این تیم را کاملا خنثی می‌کرد. مدافعان روی تور ایران هم در ست دوم با قدرت، حملات این تیم دفاع را کردند. تیم ایران در ست دوم نیز ۲۵ بر ۲۰ برنده شد. تیم ایران در پایان ست دوم، ۲۵ امتیاز از حمله، ۷ امتیاز از دفاع روی تور، یک پوئن سرویس و ۱۷ امتیاز از اشتباهات حریف به دست آورد. بازیکنان ونزوئلا هم ۲۵ امتیاز از حمله،‌ ۴ امتیاز از دفاع روی تور و ۸ امتیاز از اشتباهات ایران کسب کردند.

ست سوم: در این ست کار کمی برای ایران سخت شد و ونزوئلایی‌ها توانستند از ایران پیش بیفتند، اما برتری آنها تداوم چندانی نداشت و در امتیاز ۱۶ بر ۱۴ تیم ایران توانست از حریف پیش بیفتد. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به سود ایران تمام شد تا شاگردان آلکنو دومین پیروزی خود در این دوره از مسابقات المپیک را دشت کنند.

تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود توانست با نتیجه ۳ بر ۲ از سد لهستان عبور کند و ونزوئلا هم در نخستین دیدار با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب ژاپن شده بود. تیم ملی والیبال کشورمان در سومین مسابقه خود در رقابت‌های المپیک توکیو روز چهارشنبه ۶ مردادماه از ساعت ۴:۳۰ مقابل کانادا قرار خواهد گرفت.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --