گل محمدی: بازیکنانم با جان و غیرت بازی کردند

0

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنانمان مقابل التعاون با جان، دل و غیرت بازی کردند و از آنها تشکر می کنم.
به گزارش پرسپولیس نیوز ، یحیی گل محمدی در نشست خبری بعد از پیروزی یک بر صفر برابر التعاون اظهار داشت: این برد را به هواداران مان تقدیم می کنیم. به بازیکنانم هم برای تلاش مضاعفی که به خاطر کسب سه امتیاز داشتند، تبریک می گویم.

وی افزود: بازیکنانمان با جان، دل و غیرت بازی کردند و از آنها تشکر می کنم. در مجموع بازی خوبی انجام دادیم. در کار دفاعی توانستیم فضا را از حریف بگیریم و هیچ موقعیتی به التعاون ندادیم. در کار هجومی هم زمانی که صاحب توپ بودیم و هم در انتقال توپ و ضدحمله ها خوب ظاهر شدیم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: هرچند می توانستیم با گل های بیشتری بازی را ببریم ولی به هر صورت برای کسب این سه امتیاز خیلی خوشحال هستیم. هنوز صعودمان قطعی نشده و دیدارهای مهم دیگری را پیش رو داریم که باید روی آنها تمرکز کنیم تا بازی های خوبی را انجام بدهیم.

گل محمدی درباره دلیل غیبت احمد نوراللهی در بازی با التعاون گفت: بازی ها خیلی فشرده است و سعی کردیم به برخی بازیکنان استراحت بدهیم. نیمکت نشینی نوراللهی هم به همین خاطر بود. تورنمنت سختی با شرایط خاصی را پشت سر می گذاریم و باید هر سه روز یک بار بازی کنیم. این موضوع کار را برای بازیکنان و کادر فنی سخت کرده است. باید تا جایی که می شود به بازیکنان استراحت بیشتری بدهیم.

وی درباره غیبت مهدی بن عطیه در بازی الدحیل مقابل پرسپولیس توضیح داد: شکی نیست بازیکن خوب و تاثیرگذاری در تیمش است اما تمام تمرکزمان روی تیم بزرگ الدحیل است که بازیکنان زیاد خوبی دارد. به کلیت تیم حریف فکر می کنیم؛ نه به اینکه بن عطیه مقابل مقابل پرسپولیس قرار نمی گیرد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --