گزارش تمرین تیم ملی|مربی پرسپولیس آبی‌پوش شد

0

تمرین امروز تیم ملی فوتبال کشورمان در زمین شماره یک مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تمرین امروز تیم ملی فوتبال کشورمان به درخواست دراگان اسکوچیچ در زمین اصلی مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

* پیش از شروع تمرین بازیکنان و کادر فنی با دو دستگاه اتوبوس وارد ورزشگاه آزادی شدند. ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا تأکید داشت بازیکنان تیم ملی بعد از پیاده شدن از اتوبوس با کسی دست ندهند و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

* دو خبرنگار و عکاس از کشور کره جنوبی در ورزشگاه آزادی حاضر شده و به تهیه گزارش از تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان پرداختند.

* در شرایطی که روی سکوهای ورزشگاه آزادی علامت‌هایی برای حضور تماشاگران روی صندلی‌ها مشخص شده بود اما تماشاگری در ورزشگاه آزادی در مسابقه فردا حاضر نخواهد شد. حتی تعدادی از سکوهای جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی شماره‌گذاری شده اما این اقدامات در نهایت اثری نداشت.

* کاوه رضایی مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان امروز به صورت اختصاصی در گوشه‌ای از زمین تمرین کرد.

* پیش از شروع تمرین دراگان اسکوچیچ برای دقایقی با بازیکنان تیم ملی صحبت کرد و سپس آنها را در اختیار مربی بدنساز قرار داد.

* بازیکنان تیم ملی زیر نظر اصغر قربان‌علیپور به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و کار بدنی خود را زیر نظر این مربی انجام دادند.

* بخش بعدی تمرین امروز تیم فوتبال کشورمان به آقاوسط و کار با توپ اختصاص داشت که کریم باقری به همراه سایر بازیکنان پا به توپ شد.

* نکته جالب توجه در البسه کادر فنی تیم ملی فوتبال رنگ لباس کریم باقری بود که مربی تیم ملی برخلاف همکارانش لباس آبی‌رنگ پوشیده بود و بقیه اعضای کادر فنی با لباس قرمزرنگ مشغول نظارت بر عملکرد سایر ملی‌پوشان بودند.

* ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا در حاشیه تمرین امروز تأکید داشت که خبرنگاران بیش از ۱۵ دقیقه در محل تمرین حضور نداشته باشند و به همین دلیل نمایندگان رسانه‌های گروهی به بیرون هدایت شدند.

* تیم ملی فوتبال کشورمان فردا آخرین تمرین خود را پیش از دیدار با کره جنوبی در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد کرد. به گفته مسئولان برگزاری مسابقه دیدار تیم ملی و کره جنوبی در شرایطی برگزار می‌شود که بازیکنان دو تیم در ورزشگاه آزادی مصاحبه‌ای با نمایندگان رسانه‌ها نخواهند داشت و این موضوع به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی خواهد بود. ضمن آنکه کنفرانس خبری مربیان دو تیم نیز به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --