کریمیان: می‌خواهیم از پرسپولیس امتیاز بگیریم

0

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: تیم ما به ۸۰ درصد آمادگی رسیده و می‌خواهیم از پرسپولیس امتیاز بگیریم. در ادامه لیگ هم می‌توانیم امیدوار به بقا در مسابقات باشیم.

به گزارش پرسپولیس نیوز، مهرداد کریمیان در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس عنوان کرد: بازی بسیار سختی مقابل تیم خوب و صدرنشین پرسپولیس داریم. فکر می‌کنم که در این دیدار باید با تمرکز و آمادگی کامل وارد میدان شویم. بازیکنان ما تمرینات خوبی کردند و بعد از امتیاز مهم خانگی که گرفتیم، بدون محروم و مصدوم به مصاف پرسپولیس می‌رویم.

وی افزود: امیدوار هستیم که بازی آبرومندانه و درخور شان شاهین به نمایش بگذاریم و با امتیاز برگردیم. در این راه به حمایت هواداران نیاز داریم و آنها باید دعا کنند که با امتیاز از تهران برگردیم و امیدوار باشیم در ادامه راه به ماندن در لیگ برتر فکر کنیم.

سرمربی شاهین بوشهر درباره افت تیم‌ها پس از بازگشت به مسابقات بیان کرد: سه ماه تعطیلی لیگ باعث شد که تیم‌ها به دو یا سه هفته زمان نیاز داشته باشند که به آمادگی و فرم ایده‌آل بازی رسمی برسند. بطور قطع تیم ما هم از این مساله مستثنا نیست و امیدوارم به مرور زمان بتوانیم ایده‌های خود را پیاده کنیم. تیم ما حدود ۸۰ درصد آمادگی دارد و امید است تا در ادامه راه بتوانیم امتیازات را کسب کنیم و در لیگ برتر بمانیم.

وی درباره این که هنوز با سرمربی پیشین این تیم در ارتباط است و از او مشاوره می‌گیرد، گفت: دیگر هیچگونه ارتباط مشاوره‌ای با میشو کریستیچوویچ ندارم.

تیم شاهین بوشهر در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ساعت ۲۱ فردا (شنبه) به مصاف پرسپولیس خواهد رفت. دیدار رفت این دو تیم با برتری پنج بر صفر به سود سرخپوشان تهرانی پایان یافت که کریمیان در آن دیدار نیز سرمربی شاهین بود. اهین اکنون با ۱۷ امتیاز در رده پانزدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد.

انتهای پیام/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --