کار سخت رحمتی و نویدکیا بعد از تجربه تلخ آسیایی

0

سپاهان و شهرخودرو دو نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا که با حضور مربیان جوان ادامه این رقابت‌ها را آغاز کردند،  در کسب نتایج خوب ناتوان مانده‌اند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، شهرخودرویی‌ها سکان هدایت تیم‌شان را به سید مهدی رحمتی سپردند اما او در کسوت سرمربیگری و در دو تجربه آغازین خود مقابل شباب الاهلی امارات دو شکست با نتیجه مشابه را تجربه کرد. نتایجی که حذف این تیم از رقابت‌های آسیایی را رقم زده تا رحمتی هم دوران سرمربیگری خود را با ناکامی آغاز کند.

سپاهان هم اتفاقی مشابه با شهرخودرو را تجربه می‌کنند. آنها هم پس از جدایی امیر قلعه‌نویی با محرم نویدکیا که روزهای درخشانی را با این تیم اصفهانی در لیگ برتر سپری کرده‌ بود، راهی لیگ قهرمانان آسیا شدند اما این تیم و مربی جوانش هم نتوانسند نتایج خوبی کسب کند و اکنون در آستانه حذف از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا قرار دارند. آنها پس از شکست مقابل النصر عربستان در دیدار رفت، دیشب هم همان نتیجه دیدار قبل را تکرار کردند و با با دو گل مغلوب حریف عربستانی خود شدند. نتایجی که شانس این تیم برای صعود به مرحله را بعد را کم‌رنگ کرده است.

دو نماینده فوتبال ایران با انتخاب مربیان جوان تجربه‌ای متفاوت را رقم زدند و مربیانی را به کار گرفتند که در طول دوران بازیگری خود روزهای خوبی را در ذهن هواداران فوتبال شکل داده‌اند. نویدکیا و رحمتی تجربه هم تیمی در سپاهان را هم دارند و اکنون در اولین گام حرفه‌ای خود برای هدایت فنی تیم‌های تحت نظارت‌شان با بدشانسی و عدم کسب نتیجه روبه‌رو شده‌اند. اما آنها امیدوارند تا در ادامه راه سرمربیگری خود بتوانند نتایج خوبی را همراه با دو تیم شهر خودرو و سپاهان کسب کنند. قرارداد دو مربی جوان شهرخودرو و سپاهان سه ساله‌ بسته شده و آنها برای رسیدن به موفقیت مسیر پر پیچ و خمی را پیش رو دارند.

انتهای پیام/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --