پیروانی: چه کسی گفته که بازی سپاهان و نفت مسجدسلیمان در اهواز برگزار شود؟!

0

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به برگزاری دیدار سپاهان و نفت مسجدسلیمان در اهواز اعتراض کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، با توجه به مشکلات چمن ورزشگاه بهنام محمدی مسجدسلیمان، با تصمیم سازمان لیگ دیدار سپاهان و نفت مسجدسلیمان در هفته دوم لیگ برتر در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز برگزار شد اما حالا مدیر تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به این موضوع معترض شده است.

افشین پیروانی درباره این موضوع ضمن اعتراض به مکان برگزاری بازی تیم‌های سپاهان و نفت مسجدسلیمان به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: عدالت حکم می‌کند که شرایط همه تیم‌ها در بازی‌های مختلف در طول فصل یکسان باشد. من می‌خواهم بدانم چه کسی گفته که بازی این هفته سپاهان و نفت مسجدسلیمان باید در اهواز برگزار شود؟

او ادامه داد: همه می‌دانند که بازی در خانه نفت مسجدسلیمان به لحاظ زمین این شهر و امکانات آنجا، یکی از سخت‌ترین بازی‌های هر تیم در فصل است. بنابراین این درست نیست که بازی این دو تیم امروز در فولاد آرنا انجام می‌شد.

پیروانی گفت: چطور است زمانی که ما پارسال قبل از فینال لیگ قهرمانان با نساجی بازی داشتیم، مجبور شدیم در زمینی ۱۰۰ درصد غیراستاندارد که به هیچ وجه شایسته میزبانی یک بازی لیگ برتری نبود بازی کنیم و به هر مسئولی گفتیم زمین بازی را عوض کنید، گفتند نمی‌شود اما بازی امروز سپاهان و نفت مسجدسلیمان به راحتی به اهواز منتقل شد. اگر صرفا چمن زرد باشد دلیل مناسبی برای تغییر زمین نیست. الان چه کسی پاسخگوی این تبعیض است؟

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این پوئنی است که به تیم‌های رقیب ما داده شده و مطمئن باشید که با این روند حق به حقدار نمی‌رسد. ما نگران این مسائل هستیم و در طول این چند فصل دیده‌ایم که بعضی مواقع خیلی راحت حق پرسپولیس را خورده‌اند و در زمینه‌های مختلف اصول بازی جوانمردانه رعایت نشده است.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --