پرسپولیس با دست پر به دربی ۹۸ رسید

0

مهتاب لطفیان_خبرنگار: تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست و دوم لیگ برتر مهمان نفت مسجد سلیمان بود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تیم های نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس امروز از ساعت ۱۸ در ورزشگاه بهنام محمدی به مصاف یکدیگر رفتند.

این دیدار به جهت آنکه هفته پیش از دربی ۹۸ به شمار می رود، با حسیاسیو خاصی برای سرخپوشان همراه بود و آنها توانستند از این بازی امتیاز کسب کنند.

البته نفت مسجد سلیمان روزگار خوبی را در لیگ بیست و یکم سپری نمی کند و در رده پانزدهم جدول قرار دارد و از این رو به همراه فجر سپاسی و تراکتور می تواند از گزینه های سقوط به لیگ دسته اول باشد.

در آغاز نیمه نخست، پرسپولیس هجومی‌تر از حریف نشان داد و سعی کرد در همان ابتدای کار به گل برسد اما فرصت چندانی روی دروازه نفت ایجاد نشد تا اینکه در دقیقه ۱۱، پرسپولیس صاحب یک ضربه کرنر شد و مهدی ترابی با ارسال توپ روی دروازه نفت فرصت بسیار خوبی برای رضا اسدی ایجاد کرد. این بازیکن با ضربه سر دروازه نفت مسجدسلیمان  را باز کرد.

در دقیقه ۲۰، باز هم پرسپولیس صاحب کرنر شد و دقیقا در همان شرایط گل نخست، مهدی ترابی توپ را ارسال کرد و رضا اسدی با ضربه سر، گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.

 

در آغاز نیمه دوم این دیدار، پرسپولیس باز هم بهتر از حریف کار کرد. در دقیقه ۵۲، سعید آقایی فرصت بسیار خوبی به دست آورد اما شوت پای چپ او پس از برخورد به تیر دروازه راهی اوت شد.

در دقیقه ۷۷، روی یک پاس در عمق، پیمان میری درون محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد و با یک شوت پای چپ دروازه پرسپولیس را باز کرد.

نا به این ترتیب دیدار و دو تیم با نتیجه ۲ بر یک به پایان برسد و سرخپوشت در جدول ۴ح امتیازی شده و در رده دوم باقی بمانند.

ترکیب پرسپولیس: احمد گوهری، وحدت هنانوف، علی نعمتی، رامین رضاییان، سعید آقایی، رضا اسدی، میلاد سرلک (۷۷ کمال کامیابی‌نیا)، احسان پهلوان (۸۵ مهدی عبدی)، مهدی ترابی (۷۷ امید عالیشاه)، وحید امیری و شرزود تمیروف.

ترکیب نفت مسجدسلیمان: علی محسن زاده، علیرضا دغاغله، امین اسدی (۵۳ پیمان میری)، میثم نقی‌زاده، حسن مرادی‌فر، محمد مهدی احمدی، محمد مشایخ، مجید عیدی ، مسلم مجدمی، مهدی هاشم نژاد و محمد خرم الحسینی.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --