پرسپولیس ۲ – ۳ آلومینیوم؛ رکورد و جام از دست رفت

0

مهتاب لطفیان_ خبرنگار: تیم فوتبال پرسپولیس امشب در ورزشگاه آزادی و در قالب بازی های جام حذفی میزبان آلومینیوم اراک بود.
به گزارش پرسپولیس نیوز،شاگردان یحیی گل محمدی امشب از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف آلومینیوم اراک رفتند تا دیدار مرحله یک چهارم جام حذفی نیز برای آنها سپری شود.

نیمه اول
در نیمه اول این سرخپوشان بودند که توسط احسان پهلوان به گل دست پیدا کردند و دقایقی بعد شاگردان سیدمهدی رحمتی با حمله های خود دروازه پرسپولیس را باز کردند.

نیمه اول با این دو گل پایان نیافت و دوباره شاگردان گل محمدی این بار توسط مهدی ترابی از روی نقطه پنالتی به گل دست پیدا کردند.

گل: احسان پهلوان در نهمین دقیقه از این مسابقه در داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک ضربه فنی، دروازه آلومینیوم اراک را گشود.

گل: آلومینیوم اراک در دقیقه ۲۱ گل خورده را جبران کرد. محمدرضا آزادی پاس ارسالی به دهانه دروازه را تبدیل به گل نخست تیمش کرد.

گل: مهدی ترابی در دقیقه ۳+۴۵ ضربه پنالتی را تبدیل به گل کرد.

نیمه دوم

نیمه دوم به نفع آلومینیومی ها جریان داشت و با زدن گل سوم از سرخپوشان پیشی گرفتند و تحرک بازیکنان پرسپولیس به جایی نرسید. بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به پایان رسید و شاگردان گل محمدی از رقابت های جام حذفی کنار رفتند.

گل: محمدرضا آزادی در دقیقه ۶۵  توپ سرگردان در محوطه جریمه را با شوت زمینی و وارد دروازه پرسپولیس کرد.

پرسپولیس با باخت در این مسابقه نه تنها از رقابت های جام حذفی کنار رفت و شانس کسب یک جام را از دست داد بلکه رکورد نباختن سرخپوشان در ورزشگاه آزادی نیز از دست رفت.

ترکیب دو تیم به شرح زیر بود:

ترکیب پرسپولیس: احمد گوهری (کارت زرد)، فرشاد فرجی (سعید آقایی ۲۳)، علی نعمتی، رامین رضائیان (کارت زرد) (منوچهر صفروف ۸۵)، وحدت هنانوف، کمال کامیابی‌نیا (رضا اسدی ۶۸)، میلاد سرلک، امید عالیشاه (مهدی عبدی ۶۸)، احسان پهلوان، مهدی ترابی و تیمیروف (حامد پاکدل ۸۵)

ترکیب آلومینیوم اراک: حسن پورحمیدی، وحید محمدزاده (کارت زرد)، رامتین سلیمان زاده، مصطفی احمدی، علیرضا نقی زاده (امیر نوری ۸۱)، محمد علی نژاد، میثم مجیدی (کارت زرد) (پوریا آریا کیا ۵۳)، محمدرضا آزادی (مهرداد بایرامی ۸۹)، میلاد فخرالدینی (امیر محمد هوشمند ۸۹)، اسماعیل شریفات و محمود قائدرحمتی (کارت زرد).

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --