هیات مدیره سایپا با استعفای کمالوند مخالفت کرد

0

هیات مدیره باشگاه سایپا با استعفای سرمربی این تیم مخالفت کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، فراز کمالوند سرمربی سایپا امروز صبح در مصاحبه ای اعلام کرد به دلیل شرایطی که در لیگ برتر وجود دارد و رقابت ها عادلانه نیست از سمت خود استعفا می کند. امروز در همین راستا جلسه هیات مدیره سایپا تشکیل شد و اعضای هیات مدیره ضمن حمایت از کادرفنی با این استعفا مخالفت کردند.
البته کمالوند تاکید کرده که نتایج فوتبال فنی رقم نمی‌خورد حاضر نیستم در تیم سایپا مربیگری کند. کمالوند اظهار کرد: ما الان چهار هفته است که از داوری لطمه می‌خوریم و من اعلام کردم بروید این چهار هفته را بررسی کنید. الان یکسری تیم‌ها از داوری‌ها متضرر می‌شوند و یکسری تیم‌ها سود می‌برند. اگر نگفته بودیم و تذکر نداده بودیم درست اما وقتی که هشدار داده بودیم چرا سعی نکردید کاری کنید که شائبه ایجاد نشود. سرمربی تیم فوتبال سایپا تاکید کرد: ما باید واقعیت‌ها را بگوییم و به کسی تهمت نزنیم. یک صحبت را چندین بار گفته‌ام و باز هم تکرار می‌کنم. از فدراسیون می‌خواهم چهار هفته اخیر را بررسی کند. نمی‌دانم یک مرجع در فدراسیون فوتبال باید این هفته‌ها را بررسی کند که کدام تیم ضرر کرده و کدام تیم سود کرده، حال اگر ما می‌خواهیم شائبه را دور کنیم چرا باید برای تیمی که قرار است با نمایندگان مازندران و اصفهان برای ماندن در لیگ رقابت می‌کند داوران مازندرانی و اصفهانی انتخاب کنیم؟

وی درباره استعفای خود از باشگاه سایپا گفت: من شب گذشته استعفا داده‌ام پای حرف خودم هم ایستاده‌ام و دیگر به سایپا برنمی‌گردم. ما می‌خواهیم کارهای فنی انجام دهیم اما اجازه نمی‌دهند نتایج فنی رقم بخورد. الان مگر نتایج فنی رقم می‌خورد؟

تیم سایپا روز گذشته از هفت بیست و سوم لیگ برتر مقابل پیکان دو بر یک شکست خورد. این بازی جنجال های خاصی داشت و داور یک پنالتی علیه سایپا گرفت.

انتهای پیام/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --