هاشمی: تصمیمی برای مدیرعامل شدن ندارم

0

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: در چند وقت اخیر بین من و وزیر ورزش مکالمه، نامه‌نگاری یا دیداری صورت نگرفته و برنامه‌ای برای مدیرعاملی نداشته و ندارم.


به گزارش پرسپولیس نیوز، مهرداد هاشمی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: در اواخر اسفند سال ۹۷ اولین پیشنهاد به من برای حضور در باشگاه پرسپولیس، پیشنهاد جهت پذیرش پست مدیرعاملی باشگاه شد. از آنجایی که سال‌های سال است تصمیم به پذیرش هرگونه پست مدیرعاملی در هیچ شرکت و سازمانی نداشته‌ام، در همان زمان نیز آن را نپذیرفته و در نهایت به عنوان به عنوان عضو هیئت مدیره پرسپولیس درآمدم.

وی ادامه داد: مجالی برای گفتن بسیاری از حرف‌ها نیست و خود نیز هنوز تمایلی به گفتن آنها ندارم، اما این روزها که دوباره شاهد هستم همان عده معلوم‌الحال با به راه انداختن موج جدیدی از شایعات، در پی تشویش اذهان هواداران هستند، لازم دانستم عرض کنم همانطور که قبلا نیز در یک برنامه زنده تلویزیونی اعلام کردم، در طی مدت حضورم در پرسپولیس در چند مرحله پیشنهاد قبول مدیریت عاملی باشگاه شد که به همان دلیل که ذکر کردم و همچنین دلایلی دیگر از پذیرفتن آن امتناع کردم.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: می‌دانم و بسیاری از هواداران هم می‌دانند که وجود هر مدیری که در تضاد منافع با این افراد که خود را در پوشش دلسوزان به هوادارن قالب کرده‌اند باشد، با زیرکی، بی شرمی و ناجوانمردانه درپی تخریب شخصیت او برآمده اما در پس ماجرا به دنبال اهداف و منافع شخصی خود هستند.

هاشمی تاکید کرد: ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی مردم کشورم، به ویژه هواداران، بازیکنان و خانواده بزرگ و عزیز پرسپولیس، مجددا تاکید می‌کنم که در چند هفته گذشته بین بنده و وزیر محترم ورزش هیچ مکالمه، نامه نگاری یا دیداری صورت نگرفته و خود نیز هیچ برنامه و تمایلی برای پذیرش مدیرعاملی باشگاه که حتما باعث افتخار است، نداشته و ندارم. لذا شایعات مرتبط با این موضوع کذب بوده و در حد امکان از کسانی‌که به این شایعات دامن زده و یا در آن شریک هستند، از طریق مراجع قانونی اقدام خواهم کرد.

انتهای پیام/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --