نورشرق: کمیته وضعیت قانون را بدون تبعیض اجرا می‌کند/نساجی در قبال طلبکارانش مسئول است

0

رئیس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال با تشریح موضوع عدم صدور مجوز بازی برای برخی از بازیکنان باشگاه‌ها گفت: کمیته وضعیت در راستای احقاق حقوق طلبکاران، قانون را بدون تبعیض اجرا می‌کند.

به گزارش پیروزی  و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال جمشید نورشرق با بیان این مطلب گفت: در این مدت به خوبی نشان داده ایم که نام باشگاهها هیچ تفاوتی برای ما ندارد و به وظیفه قانونی خودمان عمل می‌کنیم. مقرر شد باشگاه‌های بدهکار اجازه ثبت قرارداد بازیکنان خودشان را نداشته باشند و برای آنها کارت بازی صادر نشود. در این زمینه برای هیچ باشگاهی تبعیض قائل نشدیم. با این وجود مسئولان محترم باشگاه نساجی مراجعه کردند و تعهد دادند ۵۰% از کارت بازی بازیکنانشان صادر شود و ۵۰% باقیمانده بعد از پرداخت بدهی باقیمانده. متاسفانه باید بگویم به همین توافق هم عمل نکردند و قریب به ۷۵% از قراردادهای خودشان را ثبت کرده اند و تنها برای ۳ بازیکن این تیم کارت بازی صادر نشده است.

نورشرق اضافه کرد: متاسفانه باید بگویم باشگاه نساجی تلاش مورد انتظار را برای پرداخت بدهی‌های خودشان نکرده و پاسخگوی طلبکاران نیستند. این اخلاقی، حرفه ای و قانونی نیست که شما قرارداد منعقد کنید و سال‌ها طلبکار را منتظر بگذارید و توجهی به پرداخت حقشان نداشته و تنها به فکر ثبت قراردادهای باقیمانده خودتان باشید. جالب اینجاست که از قبل از شروع فصل بارها پیغام دادیم و مکاتبه کردیم ، درخواست کردیم این تکلیف این بدهی‌ها را روشن کنند اما اولین مراجعه باشگاه در آستانه شروع مسابقات لیگ بود، با این بهانه که اگر قراردادها ثبت نشود بازیکنی نداریم وارد زمین کنیم. حالا که به این میزان تعامل و همکاری صورت گرفته نه تنها به تعهدات خودشان عمل نمی‌کنند بلکه نسبت به عدم صدور کارت بازی همان ۳ بازیکن باقیمانده نیز هم معترض هستند. این به واقع دور از انصاف ، اخلاق و اصول حرفه‌ای باشگاه داری است.
رئیس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال در پایان گفت: باشگاه نساجی در قبال طلبکارانش مسئول است و جمع بدهی این باشگاه مبلغ کمی نیست و با توجه به وعده ای که برای اخذ کارت بازی بازیکنان فعلی خود داده اند، کارت بازی این بازیکنان باقیمانده تا زمان عمل به تعهدات صادر نخواهد شد.

انتهای پیام/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --