نصیرزاده: ورود مربی و بازیکن خارجی جدید ممنوع است

0

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ تاکید کرد ورود مربی و بازیکن خارجی جدید به لیگ برتر فوتبال ممنوع شده و حضور مجدد استراماچونی بستگی به تفسیر قانون دارد.
به گزارش پرسپولیس نیوز، هوشنگ نصیرزاده درباره تصویب قانون منع حضور مربی و بازیکن خارجی در لیگ در فدراسیون فوتبال به تسنیم گفت: به عنوان هیات رئیسه سازمان لیگ این قانون را پیشنهاد دادیم و هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم این قانون را تصویب کرد. علت اینکه این موضوع را زودتر رسانه‌ای کردیم، این بود که باشگاه‌ها برای امضای قرارداد با مربی و بازیکن خارجی، تأمل کنند.

وی درباره اینکه منابع ایتالیایی خبر مذاکره استقلالی‌ها با استراماچونی و دونادونی را منتشر کرده‌اند و آیا با وجود این قانون این مربیان خارجی می‌توانند به ایران بیایند، اظهار کرد: در دستورالعمل مصوب شده، گفته شده که نباید مربی و بازیکن خارجی جدید وارد شود. بخشی که مقررات ما را تفسیر می‌کند، باید در این خصوص بگوید که منظور از مربی و بازیکن خارجی جدید چیست.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ با اشاره به اینکه باشگاه استقلال هنوز درگیر پرونده مالی آندره‌آ استراماچونی است، بیان کرد: من تفسیرکننده قانون نیستم و فدراسیون فوتبال خودش باید این قانون را تفسیر کند. باید مشخص شود آیا آنهایی که هنوز پرونده باز با باشگاه‌ها دارند، جدید محسوب می‌شوند یا می‌توانند همچنان در فوتبال ایران فعالیت کنند.

انتهای پیام/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --