نصرتی: پرسپولیس به یک مهاجم با استانداردهای بین‌المللی نیاز دارد

0

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است این تیم به یک مهاجم با استانداردهای بین‌المللی نیاز دارد.
به گزارش پرسپولیس نیوز، محمد نصرتی درباره دیدار حساس تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الهلال عربستان در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا به تسنیم گفت: این دیدار قطعاً از حساسیت بالایی برخوردار است، چون هر تیمی که برنده شود موفق به حضور در جمع چهار تیم برتر آسیا می‌شود. علاوه بر این دو تیم از پرطرفدار‌ترین‌های آسیا هستند و همیشه رقابت جذابی دارند.

وی درباره وضعیت حریف عربستانی پرسپولیس اشاره کرد: الهلال همیشه برای لیگ قهرمانان هزینه هنگفتی می‌کند و بازیکنان گرانقیمتی را به کار می‌گیرد که در این دوره هم اوضاع به همین ترتیب است. دیدار این تیم مقابل استقلال نشان داد، الهلال تیم خوبی است و قطعاً بازی سختی برای پرسپولیس در پیش است. با این اوصاف امیدوارم پرسپولیس مانند فصل گذشته بتواند به فینال برسد، ولی این بار سنت‌شکنی کند و قهرمان شود.

بازیکن پیشین پرسپولیس ضمن اشاره به برگزاری این دیدار به میزبانی عربستان، ابراز داشت: متأسفانه قدرتمند نبودن ما در AFC باعث شده این اجحاف به فوتبال‌مان شود و در ایران میزبانی نکنیم. امیدوارم با این وجود پرسپولیس نمایشی قدرتمندانه داشته باشد، ولی کار واقعاً سخت است و امکان دارد الهلال به واسطه میزبانی‌اش بتوانند کارهایی انجام دهد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا پرسپولیس دچار کمبود نیست، خاطرنشان کرد: در همه پست‌ها تا حدودی هماهنگی وجود دارد، ولی فکر می‌کنم در خط حمله تیم پرسپولیس به یک بازیکن با استانداردهای بین‌المللی نیاز دارد، بازیکنی که بتواند کمک کند. نمی‌گویم حتماً بازیکن اروپایی باشد، ولی حضور یک مهاجم در سطح اول آسیا در این خط می‌تواند به پرسپولیس خیلی کمک کند.

نصرتی با اشاره به ممنوعیت جذب بازیکن خارجی برای پرسپولیس یادآور شد: درست است که قانون برای همه یکسان است، ولی پرسپولیس تنها نماینده باقیمانده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست. این تیم در بُعد بین‌المللی برای ایران آورده داشته است. وقتی یک تیم می‌تواند چندین سال از اعتبار فوتبال ما دفاع کند، حداقل می‌شد اجازه داد یک بازیکن جذب کند. به هرحال پرسپولیس تنها نماینده ایران در آسیاست و دو بار به فینال رفته و بازیکنان زیادی به تیم ملی معرفی کرده است. این کار را برای پرسپولیس می‌شد انجام داد و با وضوح دلایلش را هم اعلام کرد.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --