مهدی: مهلت پرسپولیس و استقلال برای صدور مجوز حرفه‌ای تمام نشده است

0

برخلاف برخی شایعات مبنی بر تمام شدن مهلت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برای صدور مجوز حرفه ای هنوز رای رسیدگی به مدارک آنها صادر نشده است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، درحالی که سه روز دیگر کمیته صدور مجوز حرفه ای فرصت دارد تا مدارک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را برای صدور مجوز حرفه ای بررسی کند و نتیجه آن هم به اطلاع کنفدراسیون فوتبال آسیا برسد اخباری در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه دو باشگاه مهلتشان تمام شده است.

در همین زمینه سهیل مهدی مسئول مسابقات لیگ برتر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: هر سال این شایعه را در مورد این دو باشگاه مطرح می کنند. اگر به آرشیو اخبار خود رجوع کنید این مسائل هست. مهلت دو باشگاه برای بررسی شرایط مدارک تمام نشده است. زمان ارسال مدارک تمام شده و اکنون در مرحله بررسی شرایط و صدور رای هستیم.

وی در پاسخ به این سئوال که چه زمانی رای صادر می شود و سپس اطلاعات در اختیار AFC قرار می گیرد، گفت: فکر میکنم تا دو سه روز دیگر رای صادر می شود. البته تمامی مدارک در سامانه ای بارگذاری شده که ای اف سی هم به صورت آنلاین آنها را مشاهده می کند و حتی در این مدت مواردی را هم برای رفع ایراد به ما اطلاع داده اند و آنها را به دوباشگاه اعلام کرده ایم. هر دو باشگاه هر سال دچار مشکلات بوده اند و این شایعات حرفهای جدیدی نیست. چه رای در مورد دو باشگاه مثبت با منفی باشد کنفدراسیون فوتبال آسیا سامانه را مشاهده می کند.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --