منتظر پاسخ تارتار برای ادامه همکاری هستیم

0

عضو هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان در خصوص ادامه همکاری با مهدی تارتار، گفت: منتظر پاسخ تارتار برای ادامه این همکاری هستیم، ضمن این که ما تمایل به همکاری داریم.

به گزارش پرسپولیس نیوز، ابوذر شجاعی‌برجویی درباره وضعیت تیم نفت مسجدسلیمان پیش از بازی با تراکتور در نیمه نهایی جام حذفی به ایسنا گفت: با پیگیری مشترک فرماندار شهرستان و هیات مدیره باشگاه از طریق استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و با حمایت های نماینده شهرستان، خدا را شکر مشکلات موجود بر سر راه تیم جهت شرکت در جام حذفی مرتفع شده و هماهنگی لازم جهت پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان و تامین مقدمات سفر تیم به تبریز انجام شده است و عصر امروز (دوشنبه) پس از انجام آخرین تمرین، تهران را ترک خواهند کرد.

وی گفت: همچنین در جلسات اخیری که با مسئولان استانی و نماینده شهرستان داشتیم در خصوص حضور تیم نفت در لیگ بیستم هدف گذاری و برنامه ریزی شد تا تیم با دغدغه کمتری پا به مسابقات بگذارد و بتواند روند خوب خود در لیگ نوزدهم را تکرار کند.

عضو هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان در خصوص سرمربی فصل آینده تیم نفت، عنوان کرد: منتظر پاسخ قطعی مهدی تارتار برای ادامه همکاری در فصل بیستم هستیم، ضمن این که ما تمایل به ادامه همکاری داریم. او در لیگ نوزدهم تلاش های بسیاری برای موفقیت نفت داشت و ضمن احترام به این زحمات باید مد نظر داشت که نقل و انتقالات لیگ آتی از هفته آینده شروع خواهد شد و باید هر چه سریع‌تر تکلیف هدایت تیم نیز مشخص شود.

وی همچنین با قدردانی از تلاش های فرماندار و اعضای شورای تامین مسجدسلیمان و مدیرکل ورزش خوزستان که برای حل مشکلات تیم پای کار هستند، گفت: این مسئولان به همراه نماینده مسجدسلیمان و مدیران نفتی به ویژه طی روزهای اخیر با تمام وجود از تیم و هیات مدیره حمایت داشته اند و پیگیر حل مشکلات بوده اند و قول داده اند که مشکلات در اسرع وقت مرتفع شوند. امیدوارم در ادامه شرایط خوبی برای باشگاه و تیم فراهم شود تا نفت با کسب نتایج خوب، در لیگ آینده نیز پاسخگوی محبت هواداران خود باشد.

انتهای پیام/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --