مراسم تشییع پیکر حاج محمدرضا یزدانی خرم برگزار شد/ این مرد بزرگ اخلاق و مدیرلایق ورزش در خانه ابدی آرمید

0

مراسم تشییع پیکر حاج محمدرضا یزدانی خرم رئیس اسبق فدراسیون های کشتی و والیبال صبح امروز و با حضور جمع کثیری از مسئولان، پیشکسوتان و قهرمانان در محل مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، در ابتدای این مراسم پیکر مرحوم یزدانی خرم به سالن والیبال انتقال داده شد و پس از پخش شدن کلیپی از وی، مسئولان ورزشی در رسای این مدیر توانمند ورزش کشور به سخنرانی پرداختند.

 

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در این مراسم گفت: قدر بزرگترها را باید دانست، سال ۸۶ که برای انتخابات فدراسیون کشتی ثبت نام کردم جلسه ای با ایشان و آقای آجرلو داشتم و ایشان مانند پسرش با من برخورد گرمی کرد.

 

دبیر تصریح کرد: یزدانی خرم برای المپیک ۲۰۰۸ پکن یک سال و نیم وقت داشت و نتوانست به نتایج لازم دست پیدا کند اما ۴ سال فرصت برای المپیک ۲۰۱۲ داشت که تیم ایران در مسابقات جهانی ۲۰۱۱ ترکیه نشان داد که از پتانسیل بالایی برخوردار است و من کسب ۳ مدال طلای المپیک را حاصل تلاش فدراسیون یزدانی خرم می دانم.

 

رئیس فدراسیون کشتی گفت: کسی که کار می کند به او تهمت می زنند، اما اگر آدم با خدایی باشد اینطور برای بدرقه اش می آیند.

وی ادامه داد: ایشان مرد بزرگی بود که فرزندان مسلمانی را تربیت کرد و می دانم که عاشق روضه حضرت ام البنین بود و در روز وفات یا شهادت ایشان دار فانی را وداع گفت.

 

دبیر تصریح کرد: قطعا ایشان با اهل بیت محشور هستند و مومن وقتی از این دنیا می رود از زندان آزاد می شود.

 

وی گفت: یادم می آید در راه پیمایی ۲۲ بهمن پارسال ایشان را دیدم که روی سکو نشسته بود و گفت خسته شدم و در آن روز صحبت هایی بین من و ایشان رد و بدل شد.

 

رئیس فدارسیون کشتی خاطرنشان کرد: به خانواده محترم و بازماندگان این عزیز از دست رفته تسلیت می گویم، شما الان دلتنگید و گریه می کنید اما بدانید که راه آن مرحوم تازه باز شده و در جایگاه خوبی بسر می برد.

 

در ادامه پیکر مرحوم یزدانی خرم تا محوطه ی کمپ تیم های ملی تشییع و در کنار مزار شهید گمنام قرار داده و مراسم ذکر مصیبت ائمه اطهار توسط مداح اهل بیت (ع) برگزار و حاضریان برای این مرد بزرگ ورزش کشور، با قرائت فاتحه ای طلب غفران کردند. سپس با بدرقه جمع حاضر پیکر حاج محمدرضا یزدانی خرم از مقابل خانه های کشتی شهید مصطفی صدرزاده و شهید ابراهیم هادی تشییع و به سمت بهشت زهرا (س) به جهت خاکسپاری فرستاده شد.

 

مراسم خاکسپاری در قطعه ۱۰۳ بهشت زهرا  برگزار شد و حاج محمد رضا یزدانی خرم این مرد بزرگ اخلاق و مدیریت ورزش در خانه ابدی آرمید.

 

محمدرضا یزدانی خرم صبح روز (یکشنبه) در سن ۷۵ سالگی در اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفته بود، جامعه ی کشتی کشور ضمن تسلیت به خانواده آن مرحوم و جامعه ی ورزش برای آن فقید سعید از درگاه خداوند متعال طلب مغفرت دارد.

 

روحش شاد، یادش گرامی باد …

انتهای پیام/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --