محل اقامت و تمرین تیم ملی در لبنان مشخص شد

0

محل اقامت و ورزشگاه‌های تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از رویارویی با لبنان در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ مشخص شدند.
به گزارش پرسپولیس نیوز به نقل از الکتائب لبنان، تیم ملی فوتبال لبنان از ساعت ۱۵ امروز تمرین‌های آماده‌سازی خود را برای رویارویی با ایران آغاز می‌کند. بر اساس این گزارش، اعضای تیم ملی فوتبال ایران نیز امروز راهی لبنان می‌شوند و در هتل ایدی بان منطقه الرمله البیضاء اقامت خواهند کرد. همچنین ورزشگاه‌های بئر حسن و باشگاه العهد (چمن مصنوعی) برای تمرین‌های ایران در نظر گرفته شده است. ایران ظهر چهارشنبه در ورزشگاه مسابقه با لبنان تمرین خواهد کرد.

فدراسیون فوتبال لبنان مدتی قبل با حمایت مالی فیفا ورزشگاه صیدا را بازسازی کرد تا بتواند میزبان دیدارهای ملی باشد. بازی تیم‌های ملی لبنان و ایران با تصمیم فیفا بدون حضور تماشاگران و پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

لبنان در چارچوب مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در گروه A قاره آسیا در روزهای ۲۰ و ۲۵ آبان به ترتیب به مصاف ایران و امارات خواهد رفت.

در جدول رده‌بندی گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا ایران با ۱۰ امتیاز صدرنشین است. کره جنوبی (۸ امتیاز)، لبنان (۵ امتیاز)، امارات (۳ امتیاز)، عراق (۳ امتیاز) و سوریه (یک امتیاز) رتبه‌های دوم تا ششم جدول را در اختیار دارند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --