غفوری از استقلال رفتنی است؟

0

با ادامه وضعیت بازیکن استقلال، شنیده می‌شود این بازیکن برای فصل آینده از جمع آبی‌پوشان جدا خواهد شد.
به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از میدان، از روزی که صالح حردانی از فولاد خوزستان به استقلال پیوست، وریا غفوری جایی در اندیشه‌های فرهاد مجیدی نداشته است. غفوری و مجیدی که در این فصل چالش‌هایی با یکدیگر داشته‌اند رابطه خوبی با هم ندارند.

غفوری در نیم فصل اول مصدوم بود و بیشتر بازی‌های استقلال را از دست داد. در نیم فصل دوم با آمدن حردانی جایی برای غفوری نبود. در یکی از تمرینات استقلال، غفوری به دلیل مصدومیت و به نشانه ناراحتی کاور خود را به زمین کوبید و به بطری آب لگد تا توسط مجیدی در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار بگیرد. همین مسئله باعث شد تا غفوری چند بازی بیرون بماند.

کاپیتان استقلال که شرایط را پیچیده دید و متوجه شد مدیریت باشگاه قصد ندارد اقدامی انجام دهد خودش به تمرین رفت و از سرمربی استقلال عذرخواهی کرد. مجیدی هم از بازگشت غفوری استقبال کرد تا نتیجه‌اش بازی کردن او در دربی از ابتدا باشد. غفوری در دربی هم نمایش خوبی نداشت و با آمدن حردانی روند حرکتی استقلال در جناح راست بهتر شد.

در بازی با پیکان، غفوری حتی یک دقیقه هم به میدان نرفت و پس از بازی نیز گفته می‌شود به دلیل مصدومیت با اتوبوس تیم به هتل نرفت. خبرهایی شنیده می‌شود که اگر چه بارها مجیدی در کنفرانس‌های خبری گفته جام قهرمانی باید در دستان وریا باشد اما او باید فصل آینده از جمع آبی‌پوشان جدا شود. غفوری در آستانه ۳۵ سالگی است و با توجه به خیلی از اتفاقات غیر فوتبالی شاید دیگر جایگاهی در استقلال نداشته باشد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --