علی علیپور: دل‌مان برای فوتبال و خانواده فوتبالی‌مان تنگ شده بود

0

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فوتبال شغل ما است و تیم، خانواده ما است. دل‌مان برای این‌ها تنگ شده بود.

به گزارش پیروزی، علی علیپور در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در خصوص آغاز دور جدید تمرینات تیم پرسپولیس پس از وقفه بیش از دو ماه به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت: پیش از هر چیز دست مسئولان محترم وزارت بهداشت و مسئولان ستاد مقابله با کرونا درد نکند که توانستند با انجام تدابیر و هماهنگی‌های لازم اجازه آغاز تمرینات را بدهند. همچنین باید از مسئولان سازمان لیگ تشکر کرد که برنامه مسابقات را چیده‌اند تا بتوانیم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به مستطیل سبز برگردیم. به هر حال فوتبال شغل ماست. اعضای تیم هم برای ما مثل اعضای خانواده هستند و ما، بچه‌های یک خانواده هستیم. دل‌مان برای همه این‌ها تنگ شده بود. درست است که با آغاز مسابقات هواداران کنارمان نخواهند بود اما امیدوارم کم کم آنها هم در ادامه مسابقات به ما اضافه شوند. هر چند که از همه اینها مهم‌تر سلامتی مردم است و امیدوارم که این سلامتی به دست بیاید.

وی در خصوص آغاز مسابقات که گفته می‌شود دوم تیر ماه خواهد بود افزود: البته ۲۹ خرداد یک بازی معوقه برگزار می‌شود اما بازی‌های دیگر از ۲ تیرماه آغاز خواهد شد و فکر می‌کنم به اندازه کافی زمان هست که بتوانیم به آمادگی کامل برسیم. ما در ابتدای فصل هم حدود یک ماه تمرینات سنگین انجام می‌دهیم و الان همان زمان را داده‌اند تا بتوانیم بازی‌های باقی‌مانده در لیگ و جام حذفی را با آمادگی پشت سر بگذاریم. فقط فشردگی بازی‌ها شاید کمی کار را برای ما سخت کند اما ما تلاش خواهیم کرد که سربلند باشیم.

مهاجم تیم پرسپولیس در خصوص اظهارات یحیی گل‌محمدی که گفته بود اگر بازیکنان پرسپولیس از حالا خود را قهرمان بدانند کار برای این تیم سخت خواهد شد، افزود: صددرصد اگر ادامه کار را شل بگیریم واقعاً کار سخت می‌شود. البته ما با بچه‌ها از طریق واتساپ یا اینستاگرام در ارتباط هستیم و همواره در خصوص این مسائل صحبت می‌کنیم. از نظر همه ما هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده و ما ۹ بازی بسیار مهم در لیگ برتر داریم که شاید مهم‌ترین بازی‌های این چند سال پرسپولیس باشد. این را هم اضافه کنم که خوشبختانه در پرسپولیس بازیکنان باتجربه‌ای حضور دارند و از کادر فنی با دانشی بهره می‌بریم. ما می‌دانیم که کار راحتی نداریم اما با تمرینات زیاد به شرایط آرمانی خواهیم رسید تا در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی درباره اینکه در این چند وقت تمرینات اختصاصی انجام داده‌ای و شرایط بدنی‌ات چگونه است گفت: من هم مثل همه بچه‌ها در خانه تمرین می‌کردم اما چند وقتی است که کارهای هوازی، کار با وزنه و کار با توپ را انجام می‌دهم. در شمال که بودم همراه با چند نفر از دوستانم تمرین می‌کردیم و حالا در تهران هم تمرینات خودم را انجام می‌دهم تا در شرایط خوب بدنی باشم، هر چند که انجام تمرینات گروهی و در حضور مربیان بسیار سخت‌تر است و این مسئله می‌تواند باعث آمادگی بیشتر ما باشد. با این همه از هفته آینده زیر نظر کادر فنی با تجربه ای که داریم کار خواهیم کرد تا خیلی زود آماده حضور در مسابقات شویم.

علیپور درباره پرداختی اخیر باشگاه پرسپولیس به اعضای تیم که در پی ادامه همکاری شرکت آتیه داده پرداز به عنوان کارگزار برند صورت گرفت، افزود: دست همه کسانی که در این خصوص زحمت کشیدند درد نکند. البته که می‌دانیم تهیه این پول در این شرایط کار بسیار سختی بود. این را هم در نظر بگیرید که ما فوتبالیست‌ها شغل دیگری نداریم و مخارج زندگی ما از این راه تامین می‌شود. ما وظیفه داریم که در زمین خیلی خوب کار کنیم و اعضای هیات مدیره، مدیریت باشگاه و همچنین اسپانسر باید دغدغه بازیکنان را به حداقل برسانند و خدا را شکر که این کار را انجام دادند. از همین طریق از آنها ممنون هستم. امیدوارم با همت مدیریت باشگاه اتفاقات خوبی رخ دهد چرا که بازیکنان پرسپولیس لایق بهترین ها هستند و باید شرایط خوبی برای‌شان فراهم شود. همچنین هواداران پرسپولیس که سرمایه اصلی باشگاه هستند باید خیالشان از همه چیز راحت باشد.

مهاجم تیم پرسپولیس در خصوص شوخی‌هایی که در فضای مجازی برای انتخاب قهرمان لیگ برتر با انجام بازی پلی‌استیشن مطرح شده تصریح کرد: این شوخی‌ها از سوی هواداران شد و من به خودم اجازه نمی‌دهم که حتی به صورت طنز بخواهم درباره چنین مسائلی صحبت کنم. البته خیلی خوب پلی استیشن بازی می‌کنم و با سروش رفیعی، شجاع خلیل‌زاده و… همواره کری‌خوانی داریم. بازی من که خیلی خوب است اما دوست ندارم وارد این مسائل شوم و به همین دلیل چیزی هم در این باره نمی‌گویم. امیدوارم لیگ برتر ما خیلی خوب برگزار شود تا هواداران شاهد بهترین اتفاقات باشند و بتوانیم برای چهارمین فصل متوالی قهرمان شویم.

انتهای پیام/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --