عاشوری: ملوان شایستگی حضور در لیگ برتر را دارد

0

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم‌ آباد معتقد است در بازی تیمش مقابل ملوان هر دو تیم خسته بودند و زیاد از حد احتیاط کردند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، شب گذشته دو تیم ملوان و خیبر خرم‌آباد آخرین دیدار باقیمانده از دیدار باقیمانده از مرحله چهارم نهایی جام حذفی را برگزار کردند و نماینده انزلی در ضربات پنالتی برنده این دیدار بود.

محسن عاشوری پس از شکست خیبر مقابل ملوان و کنار رفتن از جام حذفی عنوان کرد: مدت زیادی نیست که تیم را تحویل گرفته‌ام و قرار هم نبود تغییر و تحولی انجام بدهم. با این دید آمدم که تیم و نفراتی که قرار است برای فصل بعد حفظ کنیم را بهتر بشناسم و همچنین نقاط ضعف ما ترمیم و تقویت شوند.

وی افزود: بازی با ملوان در مسابقات جام حذفی بود و یک تیم می‌تواند صعود کند به همین خاطر بازی کیفیت خوبی نداشت. با اینکه هم دمای هوا در این زمان از سال مناسب و هم اینکه زمین خوب بود هر دو تیم مقداری خسته بودند و زیاد از حد احتیاط کردند. تیم ما مثل ملوان راضی بود که بازی به پنالتی کشیده شود. دقت در این ضربات خیلی مهم است اما گلر ملوان روز خوبی داشت و دو پنالتی را مهار کرد.

عاشوری گفت: به تیم ملوان و مربی جوان آن‌ها تبریک می‌گویم و برای آن‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم برای فصل بعد تیمی خوب و مدعی روانه مسابقات کنند. همینطور امیدوارم تیم ما که می‌دانم هواداران لر تبار زیادی در سراسر ایران دارد و این بازی را نگاه می کردند نیز در فصل آتی تیم خوبی روانه بازی ها کند. امیدوارم برای فصل جدید یک تیم قوی و مقتدر روانه مسابقات کنیم.

سرمربی خیبر در مورد اینکه با سیروس قایقران دوست و همبازی بوده، عنوان کرد: اولین بار که او را دیدم سال۶۳ در اردوی آمادگی تیم ملی و قبل از اعزام به سنگاپور برای بازی‌های آسیایی بود. چون اصلیت گیلانی دارم به خاطر هم زبان بودن ارتباط ما نزدیک شد. در سال‌های سال و در اردوهای تیم ملی اکثرا هم اتاق بودیم. کسی نیست که از او خاطره بدی داشته باشد. او خاطرات خوبی برای ما ساخته بود. نه من بلکه تمام همبازی‌هایش در تیم ملی مانند کرمانی که دستیار من هم بود.

وی تاکید کرد: با قایقران خاطرات زیادی داشتیم و امیدواریم روحش شاد باشد. امیدوارم ملوان بندرانزلی که با سیروس قایقران‌ها، غفور جهانی‌ها، مازیار زارع‌ها و پژمان نوری‌ها شکل گرفت و افتخار آفرید به جایگاه خودش برسد. این تیم از نظر قدمت شایستگی این را دارد که در لیگ برتر باشد اما حتما مشکلاتی وجود دارد که امیدوارم برطرف شوند.

در حال حاضر سه تیم استقلال، گل گهرسیرجان و فولاد خوزستان به نیمه نهایی جام حذفی صعود کرده‌اند و برنده این مسابقه تیم چهارم این مرحله را تعیین می‌کند. قرعه کشی مرحله نیمه‌نهایی دوشنبه ساعت ۱۵ انجام می‌ شود و تیم‌ها حریفان خود را به قید قرعه خواهند شناخت.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --