“شاهین نجومی” قهرمان کیک بوکسینگ  شد

0

شاهین نجومی رزمی کار ایرانی،عنوان قهرمانی مسابقات حرفه ایی کیک بوکسینگ ترکیه را کسب کرد.

بر پایه این گزارش،در جریان مسابقات جایزه بزرگ کیک بوکسینگ (جام ستارگان) که چندی پیش با با حضور بهترین مبارزان این رشته ورزشی و توسط سازمان بین المللی KOK در کشور ترکیه برگزار شد شاهین نجومی رزمی کار موفق ایران که پیش از این افتخارات متعددی در این رشته  کسب کرده بود  با هدایت و مربی گری محمد قائدی توانست در این مسابقات حرفه ای در سازمان KOK  کمربند عنوان قهرمانی را کسب کند.

سازمان KOK همواره میدان مبارزه فایترهای بزرگ دنیا بوده و موفقیت نجومی در مسابقات ترکیه سبب شده تا هم اکنون مجموعه  ENFUSION  بعنوان بزرگترین کمپانی کیک بوکس دنیا به دلیل موفقیتهای این رزمی کار از وی دعوت بعمل آورده تا در این سازمان مبارزه کند. نجومی از مربی خود محمد قائدی که لژیونر و پرافتخار ترین فایتر کیک بوکس ایران است بعنوان رکن اصلی موفقیتهایش در این عرصه نام برد و تاکید کرد تمرینات اختصاصی اش را با جدیت بیشتری ادامه داده و آماده حضور در میادین بین المللی و مهم برای کسب مقام و اعتلای نام کشورمان است.

گفتنی است: کیک‌بوکسینگ ورزشی رزمی و با عمر ۴۳ ساله و ترکیبی از رشته‌های رزمی موی تای، کاراته و بوکس است. در کیک بوکسینگ ضربات مشت، لگد، زانو آزاد بوده ولی زدن حریفی که بر روی زمین افتاده ممنوع است. به طورکلی هدف از تمرینات کیک بوکسینگ دفاع از خود، به دست آوردن آمادگی جسمانی و هم چنین به عنوان ورزش رزمی است.کیک بوکسینگ یکی از بهترین راه های روی فرم نگه داشت بدن است. این نوع ورزش رزمی قواعد سخت کاراته را ندارد. آزادی بیشتر در زدن ضربات در این ورزش از جمله عوامل محبوبیت آن محسوب می شود.///

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --