رکورد بی‌نظیر پرسپولیس ادامه پیدا می‌کند؟

0

تیم فوتبال پرسپولیس، امشب در جام حذفی میزبان آلومینیوم اراک خواهد بود.
به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از میدان، امشب در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، تیم فوتبال پرسپولیس با حضور هواداران در ورزشگاه آزادی میزبان آلومینیوم اراک خواهد بود. این بازی قرار بود شنبه، ۲۰ فروردین برگزار شود اما به دلیل آلودگی هوای شهر تهران، به امروز، یکشنبه موکول شد.

آلومینیوم با حذف تیم‌های فجرسپاسی و سپاهان در وقت اضافی و ضربات پنالتی به جمع ۸ تیم این رقابت‌ها راه یافته است. تیم پرسپولیس در ۳ دوره قبلی، ۲ بار به نیمه‌هایی راه یافته، اما اراکی‌ها در طول تاریخ خود، تجربه حضور در مرحله نیمه‌نهایی جام‌حذفی را ندارند.

پرسپولیس درحالی به مصاف شاگردان مهدی رحمتی می‌رود که در ۳۴ بازی گذشته خود در آزادی شکست نخورده‌ است و در طول این مدت در ۳۴ بازی، صاحب ۲۷ برد و ۱۰ تساوی برابر حریفان خود شده است. آخرین باخت خانگی سرخپوشان به ۶۰۸ روز پیش برمی‌گردد، زمانیکه شاگردان یحیی گل‌محمدی قهرمانی خود در لیگ را مسجل کرده بودند و در یک بازی تشریفاتی در هفته بیست و هشتم، با یک گل مغلوب ذوب‌آهن شدند.

 

برنده این دیدار باید به مصاف خلیج فارس ماهشهر، شگفتی‌ساز این دوره از مسابقات برود. این تیم با حذف سه تیم لیگ برتری، از جمله هوادار تهران، نفت مسجدسلیمان و مس رفسنجان به جمع ۴ تیم برتر راه پیدا کرده است.

 

درحالیکه پرسپولیس امسال مقابل مربیان استقلالی لیگ نتایج خوبی به دست نیاورده و شانس کمی برای قهرمانی در لیگ دارد، این تیم برای کسب حداقل یک جام و ادامه رکورد شکست‌ناپذیری در آزادی، باید امروز به مصاف مهدی رحمتی و تیمش برود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --