رقابت های کشتی آزاد هفتمین دوره بازی های نظامیان جهان- چین/ احمد بذری به مدال برنز دست یافت

0

 

احمد بذری به مدال برنز وزن ۸۶ کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد هفتمین دوره بازی های نظامیان جهان دست یافت.

 

به گزارش پیروزی، رقابت های چهار وزن نخست کشتی آزاد هفتمین دوره بازی های نظامیان جهان از امروز در شهر ووهان چین برگزار شد که احمد بذری در وزن ۸۶ کیلوگرم به مدال برنز دست یافت.

 

نتایج کشتی گیران کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:

 

در وزن ۶۵ کیلوگرم مهران شیخی در دیدار نخست با نتیجه ۱۳ بر ۲ مغلوب کیم هان سونگ دارنده مدال برنز آسیا از کره شمالی شد و با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل واسیلی شوپتار از اوکراین، شیخی از دور رقابت ها کنار رفت.

 

در وزن ۸۶ کیلوگرم احمد بذری در مبارزه نخست مقابل آرتور نایفونوف دارنده مدال برنز جهان از روسیه با نتیجه ۶ بر ۳ مغلوب شد اما با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه با نتیجه ۱۰ بر صفر مقابل لی سئونگ دانگ از کره جنوبی به پیروزی رسید و در کشتی بعد با نتیجه ۷ بر ۲  احمد آیبویف از فرانسه را مغلوب کرد و راهی دیدار رده بندی شد. بذری در این دیدار مقابل آدیلت داولومبایف دارنده مدال برنز بازهای آسیایی از کشور قزاقستان با نتیجه ۱۴ بر ۵ پیروز شد و به مدال برنز دست یافت.

 

محمدحسین محمدیان و یداله محبی نمایندگان کشورمان در اوزان ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم نیز فردا (سه شنبه) به مصاف حریفان خود می روند.

این مسابقات در ۶ وزن المپیکی برگزار می شود که هر کشور مجاز به شرکت ۴ کشتی گیر در هر رشته می باشد.

انتهای پیام/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --