دیدار تدارکاتی سپاهان با شگفتی‌ساز لیگ یک

0

شاگردان امیرقلعه نویی روز چهارشنبه در دیداری دوستانه برابر نود ارومیه قرار می‌گیرند.

به گزارش پیروزی، طبق برنامه باید تیم سپاهان بلافاصله پس از برگزاری دومین بازی تیم ملی فوتبال ایران در جام حذفی با پیکان مصاف می‌داد ولی دعوت شدن نورافکن تعداد ملی پوشان سپاهان را به عدد ۴ رساند و بازی این تیم به تعویق افتاد.

با این حال امیرقلعه نویی که این روزها در غیاب چند بازیکن اصلی تمریناتش را در اصفهان ادامه می دهد، روز چهارشنبه در دیداری دوستانه به مصاف نود ارومیه می رود که این روزهای یکی از تیم های سرحال لیگ دسته اول به شمار می رود.

نودی ها که با سرمربیگری وحید بیاتلو در فصل گذشته فاصله ای تا سقوط نداشتند، در این فصل از رقابت ها در قامت یک تیم مدعی ظاهر شده اند و از هشت بازی قبلی، ۱۷ امتیاز کسب کرده اند که آنها را در فاصله یک امتیازی با صدرنشین و در رتبه چهارم جدول فشرده مسابقات قرار داده است.

دیدار بعدی سپاهان در لیگ مقابل گل گهر خواهد بود که در سیرجان برگزار می شود و دیدار بعدی نودی ها نیز در تهران مقابل سرخپوشان پاکدشت برگزار می شود. نودی ها همچنین باید در جام حذفی به مصاف تراکتور می رفتند که این مسابقه به دلیل حضور بیش از ۳ ملی پوش در اردوی تیم حریف، به تاریخ ۵ آبان ماه موکول شده و این دیدار دوستانه در واقع به هر دو تیم کمک می کند تا در فرم بازی باقی بمانند.

انتهای پیام/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --