دنیزلی: بازیکنان ترکیه واقعا گرانند/ با تیمم به لیگ قهرمانان می‌روم

0

سرمربی ترکیه‌ای و فصل جاری تراکتور‌ می‌خواهد تیم تبریزی را قهرمان لیگ برتر ایران کرده و با آن در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند.

به گزارش پیروزی، مصطفی دنیزلی که هم اکنون همراه تیمش در اردوگاه ارضروم درکشورش بسر می‌برد، مصاحبه‌‌ای مفصل با DHA انجام داد. او در این گفت‌وگو ابتدا در مورد تبریز،‌تراکتور، فوتبال ایران، بازیکنان خارجی که می‌توانند در لیگ کشورمان بازی کنند و اهدافش از حضور مجدد در فوتبال ایران صحبت کرد.

مربی ۶۹ ساله عنوان کرد: علاقه باورنکردنی به فوتبال در تبریز وجود دارد.هیچیک از طرفداران تیم‌های تبریزی قهرمانی لیگ برتر را تجربه نکرده اند اما اکنون تلاش می‌شود چنین تجربه‌ای رخ دهد.سطح انتظارات بالاست که همین مسئولیت‌ها را افزایش می‌دهد.

وی افزود: تراکتورسازی یکی از تیم‌های است که بیشترین پتانسیل را از نظر حمایت مردمی در ایران در فصل جاری دارد.در واقع امسال فصل شروع مجدد تراکتوراست. یک هدف برای قهرمانی هست که هنوز هواداران تراکتور به آن دست نیافته‌اند.وقتی از مسئولان تیم سئوال کردم، گفتند که این تیم زمانی در لیگ پایین‌تر بوده و البته ورزشگاه به خاطرش پر از تماشاگر شده است. از نظر من تبریز شهری بسیار عالی و لذت‌بخش است.

دنیزلی عنوان کرد: فضای کار در تبریز عالی است.در این شهر علاقه باورنکردنی نسبت به فوتبال وجود دارد.البته تیم‌های مدعی لیگ از چنین شرایطی برخوردار هستند.ما برای نخستین مرتبه جزو کاندیدهای قهرمانی فصل جدید خواهیم بود.امیدوارم فصل بعد در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بتوانیم شرکت کنیم.

این مربی در مورد نفراتش گفت: از تیم ۴ بازیکن رفته و ۲ بازیکن به آن آمده‌اند.مسابقات لیگ در شرایطی سنگین آغاز می‌شود. مطابق قانون۴ بازیکن خارجی می‌توانند در آن شرکت کنند. امیدوارم بتوانیم فوتبالی خوب ارائه کنیم .در تیم ما بازیکنان جوان و با تجربه حضور دارند.نسبت به فوتبال ترکیه هم توجه می شود و کار ما به خوبی در جریان است.

او در مورد استفاده از بازیکن ترکیه‌ای در کادر نفرات تیمش اظهار کرد: در ایران مردمان زیادی هستند که دوست دارند فوتبالیست‌های ترکیه‌ای را در کشور خود ببینند اما همکاران ما وضعیت قیمت آنها را بررسی می کنند که فراتر از استاندارد‌های ایران است.خرید بازیکن خارجی یک اجبار است اما هنوز این حس را پیدا نکرده‌ایم. باید از میان چند گزینه انتخاب کنیم. بازیکنانی که در ترکیه و خارج از آن بازی می کنند،‌ واقعا قیمت بالایی دارند.

انتهای پیام/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --