درخواست فدراسیون فوتبال از مجلس برای اصلاح اساسنامه

0

سخنگوی فدراسیون فوتبال از مجلس شورای اسلامی درخواست کرد بحث اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال را سریع‌تر پیگیری کند.

به گزارش  پرسپولیس نیوز ، حسین شریفی در مورد مهلت دو ماهه برای اصلاح بند یک اساسنامه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: ۱۱ اسفند ضرب‌الاجل فیفا به اتمام می‌رسد. فکر می‌کنم ۱۱ اردیبهشت دولت مصوبه خود را تحت عنوان یک ماده واحده به مجلس شورای اسلامی فرستاده اما تاکنون هیچ اتفاقی نیفتاده است. فقط ۲ ماه زمان داریم.

این ماده واحده باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد، همانگونه که اساسنامه کمیته ملی المپیک مورد تصویب نمایندگان مجلس قرار گرفت، امیدوارم حساسیت‌ها نسبت به اساسنامه فدراسیون فوتبال هم بیشتر و بیشتر شود.

وی افزود: اگر اساسنامه اصلاح نشود امکان دارد، فوتبال کشورمان به مخاطره بیفتد و تیم ملی کشورمان در حال تجربه کردن سریع‌ترین صعود تاریخ خود به جام جهانی است و اتفاق خوبی نیست در این وضعیت چنین بحرانی دامان فوتبال ایران را بگیرد. فدراسیون فوتبال نمی‌تواند مسئولیتی قبول کند، دولت گذشته به درستی تعهداتی را پذیرفته و اکنون مجلس شورای اسلامی باید همکاری و همراهی ویژه‌ای را انجام بدهد تا مشکلی برای فوتبال ایران در آستانه جام جهانی پیش نیاید.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره مشکل سایت بلیت فروشی استقلال و نساجی پس از اعلام شدن صدور مجوز حضور ۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی برای این مسابقه گفت: من در جریان نیستم اما قطعا این موضوع را پیگیری می‌کنم، طبق صحبتی که با سهیل مهدی داشتم، این مشکل برطرف شده بود، اما باز هم مشکل بلیت فروشی را پیگیری خواهم کرد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --