خداحافظی با پنجعلی، حلالی سرمربی امید‌ها شد

0

باشگاه پرسپولیس از کنار گذاشتن محمد پنجعلی، مدیر آکادمی باشگاه و همچنین تعیین سرمربی جدید تیم فوتبال امید پرسپولیس خبر داد.

به گزارش پرسپولیس نیوز به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، با حکم جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس، اسماعیل حلالی به عنوان سرمربی تیم امید باشگاه معرفی شد.

حلالی جزو پیشکسوتان خوشنام باشگاه محسوب می‌شود که مدارج مربیگری را طی کرده و برای مدتی، یکی از مربیان موفق آکادمی بود اما بنا به دلایلی از این سمت فاصله گرفت که حالا پس از موافقت تیم مدیریت باشگاه، به عنوان سرمربی امیدها معرفی می‌شود.

حلالی قرار است از میان متقاضیانی که از طریق ارسال پیامک، فرم حضور در تست استعدادیابی تیم امید را پر کرده‌اند، تیم فصل آینده خود را تکمیل کند.

باشگاه پرسپولیس همچنین طی اطلاعیه‌ای ضمن تقدیر از مدیر آکادمی خود و با بیان اینکه «امیدواریم در ادامه راه از مشاوره‌های وی بهره مند شویم»، کنار گذاشتن پنجعلی را اعلام کرد. در بخشی از این پیام آمده: پرسپولیس در طول تاریخ، اسطوره‌های فراوانی را در رختکن خود ملاقات کرده که هر کدام، ستاره‌ای پرنور در سپهر فوتبال کشور بودند. آنها نه تنها به پرسپولیس برای رقم زدن افتخارات کمک کردند بلکه ستون اصلی تیم ملی را ساختند. یکی از این ستاره‌های خوشنام، محمد پنجعلی است. کاپیتان پنجعلی در پرسپولیس، صخره‌ای مستحکم بود و در سال‌های غرور و قهرمانی، پای ثابت ثبت افتخارات محسوب می‌شد و چه خاطرات شیرینی با رهبری قدرتمندانه او در خط دفاع، در ذهن اهالی فوتبال نشست و هرگز از یادها نمی‌رود. پنجعلی در فصل گذشته نیز همراه باشگاه بود و در خانه خودش فعالیت می‌کرد. او مدیر آکادمی پرسپولیس بود و به همین بهانه، مدیریت باشگاه پرسپولیس مراتب تقدیر و تشکر خود از خدمات این اسطوره را بیان داشته و به پنجعلی بابت زحماتش دست‌مریزاد و خسته‌نباشید می‌گوید. همچنین آرزومندیم این افتخار نصیب‌مان شود که در ادامه راه از مشاوره‌ها، پیشنهادها و نصیحت‌های ایشان مثل گذشته بهره‌مند شویم.

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --