حضور نفت مسجدسلیمان در جام‌حذفی در هاله‌ای از ابهام

0

بازیکنان نفت مسجدسلیمان به باشگاه اعلام کرده اند تا وقتی ما بقی مطالبات آن ها پرداخت نشود، حاضر به تمرین برای رویارویی با تراکتور در جام حذفی نیستند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان شب گذشته در هفته پایانی لیگ برتر موفق شد با شکست تیم پارس جنوبی و قرار گرفتن در رده هشتم جدول رده بندی به کار خود در لیگ پایان دهد. نفت در حالی امسال به این عنوان دست پیدا کرد که فصل گذشته تا آستانه سقوط به لیگ یک نیز پیش رفت و با خوش‌شانسی تمام در لیگ ماند.

امسال نفتی ها با مشکلات مالی بسیاری مواجه بودند و همین نیز باعث شد بازیکنان این تیم در مقطعی در پی دریافت نکردن مطالبات خود، دست به اعتصاب بزنند. هرچند با وعده چک ۲۰ درصدی، به تمرینات بازگشتند ولی با وصول نشدن این چک در تاریخ ۲۸ مردادماه، حالا بازیکنان دوباره دست به اعتصاب زده و تهدید کرده اند در صورتی که مطالبات‌شان پرداخت نشود، در جام حذفی مقابل تراکتور حاضر به بازی نخواهند شد.

تارتار نیز شب گذشته در نشست خبری، از این تیم خداحافظی کرد.

این اتفاقات در حالی رخ داده که باشگاه در تلاش است که شرایط اردوی تیم را در تهران برای آماده سازی هر چه بهتر جهت دیدار با تراکتور فراهم کند.

همچنین مسئولان باشگاه سخت در تلاش هستند که مطالبات بازیکنان را با کمک مسئولان استانی پرداخت کنند تا تیمی که در آستانه رقم زدن یک نتیجه تاریخی در جام حذفی است، به راحتی این فرصت و رسیدن به آسیا را از دست ندهد.

باتوجه به اتفاقات رخ داده، حضور نفتی ها در جام حذفی در هاله ای از ابهام قرار دارد.

انتهای پیام/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --