تیم‌ملی بسکتبال بدون امتیاز از ژاپن برگشت

0

ملی پوشان بسکتبال کشورمان در آخرین بازی خود در المپیک توکیو مقابل فرانسه نتیجه را واگذار کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تیم ملی بسکتبال کشورمان در آخرین بازی خود در المپیک توکیو از ساعت ۵:۳۰ به مصاف فرانسه که صدرنشین گروه اول است، رفت و در پایان ۷۹ بر ۶۲ نتیجه را واگذار کرد.

در این بازی مهران شاهین طبع همان ترکیب اصلی خود در دو بازی قبلی یعنی بهنام یخچالی، محمد جمشیدی، صمد نیکخواه بهرامی، ارسلان کاظمی و حامد حدادی را به میدان فرستاد.

در کوارتر اول نمایش تقریبا برابری از ملی پوشان کشورمان شاهد بودیم و حساب کار ۲۲ بر ۱۷ به سود فرانسوی‌ها به پایان رسید، اما در کوارتر دوم مسابقه با اشتباهات زیادی که شاهد بودیم، اختلاف زیاد شد و خروس‌ها ۲۴ بر ۱۰ به برتری رسیدند و نیمه اول را ۴۶ بر ۲۷ به رختکن رفتند.

در کوارتر سوم شاگردان شاهین طبع با نمایش بهتر و اشتباه کمتر توانستند ۲۰ بر ۱۶ نتیجه را به سود خود به پایان برسانند و اختلاف را کمتر کنند. فرانسوی‌ها در کوارتر چهارم توانستند ۱۷ بر ۱۵ نتیجه را به سود خود پایان دادند.

ملی پوشان کشورمان با سه باخت و قرار گرفتن در رده چهارم گروه اول به کار خود پایان دادند.

حدادی بهترین بازیکن دیدار ایران و فرانسه
همچنین در پایان این مسابقه حامد حدادی با کسب ۱۸ امتیاز، ۱۲ ریباند، ۵ پاس گل، ۲ توپ ربایی و ۳ بلاک شات، دبل دبل کرد و بهترین بازیکن این دیدار از لحاظ آماری لقب گرفت. ارسلان کاظمی و بهنام یخچالی هر دو با ۱۱ امتیاز، دیگر بازیکنان پر امتیاز کشورمان بودند. در سوی دیگر میدان توماس هرتل با ۱۶ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن فرانسه بود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --