توقف گل‌گهر مقابل آلانیا اسپور

0

تیم فوتبال گل گهر سیرجان در دیداری تدارکاتی مقابل حریف ترکیه‌ای متوقف شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان دومین بازی تدارکاتی خود را در اردوی ترکیه برابر آلانیا اسپور برگزار کرد.

آلانیا اسپور که در سوپر لیگ ترکیه حضور دارد و از دو ملی پوش نیز بهره می‌برد با ترکیب اصلی در این دیدار حاضر شد.

امیر قلعه‌نویی در نیمه اول از محسن فروزان، محمدرضا خانزاده، آرمین سهرابیان، مهدی تیکدری، میلاد زکی‌پور، امین پور علی، علیرضا علیزاده، نوید عاشوی، سعید صادقی، یونس شاکری و مرتضی تبریزی در ترکیب تیمش استفاده کرد.

در همان ابتدای بازی همکاری تاکتیکی فوق العاده گل‌گهر باعث شد تا این تیم در دقیقه یک با گل زیبای مرتضی تبریز از حریف ترکیه‌ای پیش بیفتد. بعد از این‌ گل موقعیت‌های دیگر شاگردان قلعه‌نویی با بی دقتی به هدر رفت. در ادامه و در اواخر نیمه اول روی غفلت مدافعان گل‌گهر، کوما باباکار مهاجم سنگالی و پنج میلیون دلاری آلانیا بازی را به تساوی کشاند.

در نیمه دوم و از دقیقه۶۰ فرشید باقری، علیرضا آرتا، بهنام برزای، محمد آقاجانپور و شایان مصلح در ترکیب گل گهر قرار گرفتند. در این نیمه نیز گل‌گهر برتری محسوسی بر میزبان خود داشت به طوریکه همکاری تیکدری و یونس شاکری در دقیقه۶۵ منجر به گل دوم گل‌گهر شد اما در دقیقه۸۳ آلانیا اسپور بازی را به تساوی کشاند تا این دیدار با نتیجه ۲-۲ به پایان برسد.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --