تمرینات نساجی تعطیل است

0

تمرینات تیم نساجی به دلیل شیوع ویروس کرونا و هم چنین درخواست فدراسیون پزشکی و سازمان لیگ مبنی بر عدم تمرین در چنین روزهایی تعطیل شده است.

به گزارش پیروزی هر چند در روزهای اخیر و در تمرینات تیم نساجی بیشتر شاهد تست گیری از شرایط سلامتی و هم چنین شرایط بدنی بازیکنان بودیم و اعضای تیم تمرین تاکتیکی نداشتند. محمود فکری – سرمربی این تیم در مصاحبه ای که با خبرنگار ما داشت بر این نکته تاکید داشت اگر قرار است بازی ها از اردیبهشت ماه آغاز شود باید در چنین روزهایی به تیم ها اجازه تمرین در سایه ی رعایت نکات بهداشتی داده شود و اگر قرار است تمرین تیم ها تعطیل باشد بعد از اعلام شروع تمرینات باید به تیم ها اجازه داده شود ابتدا پروسه آماده سازی خود را طی کنند و بعد وارد بازی ها شوند. به نظر می رسد درخواست محمود فکری یک درخواست منطقی است به این خاطر که اگر قرار باشد تیم  ها بلافاصله بعد از شروع تمرینات وارد بازی ها شوند با مصدومیت های احتمالی بازیکنان روبرو خواهند شد.

 

پیش تر ستاد ملی مبارزه با کرونا بازی های لیگ برتر را تا پایان فروردین ماه تعطیل اعلام کرده بود و زمزمه هایی وجود دارد که بازی ها در دهه اول اردیبهشت ماه آغاز شد و به همین بهانه در روزهای اخیر چند تیم تمرینات خود را آغاز کرده بود که یکی از آنها نساجی بود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --