بنگر: پرسپولیس با ۲ گل برنده دربی می‌شود

0

محسن بنگر مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد این تیم با زدن دو گل برنده دربی خواهد شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، محسن بنگر در گفت‌وگو با تسنیم، در مورد آخرین وضعیت پرسپولیس در آستانه دربی پایتخت و اینکه برخی معتقدند شاگردان گل‌محمدی از لحاظ روحی شرایط خوبی ندارند، گفت: پرسپولیس بعد از اتمام لیگ قهرمانان آسیا حالا تمام تمرکزش را روی لیگ گذشته است و شرایط خیلی خوبی دارد. این تیم با انجام دادن بازی‌های عقب‌افتاده می‌تواند به بالای جدول برگردد و مشکل خاصی هم در این تیم وجود ندارد. مسئله مهم این است که بازیکنان و کادر فنی نباید به حواشی و برخی حرف‌های که در بیرون زده می‌شود، توجه کنند.

وی ادامه داد: پرسپولیس با نساجی در زمین حریف مساوی کرد و فوتبال خوبی را در آن شرایط آب و هوایی به نمایش گذاشت، ضمن اینکه در بازی با ذوب‌آهن هم بدشانس بود. بازی با سپاهان هم که مثل یک دربی است و پرسپولیس با حریف ضعیفی بازی نمی‌کرد. من معتقدم که تیمِ گل‌محمدی مشکل روحی ندارد و روحیه بازیکنان هم خوب است. بازیکنان پرسپولیس آنقدر تجربه دارند که بدانند این تیم در چه موقعیتی قرار دارد. مطمئن باشید پرسپولیس امسال هم یکی از شانس‌های قهرمانی است.

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سؤالی در مورد وضعیت تیم استقلال خاطر نشان کرد: من بازی‌های استقلال را دنبال نمی‌کنم و نمی‌توانم نظری بدهم، ولی فکر می‌کنم آنها بازی‌های سختی انجام نداده‌اند. امیدوارم پرسپولیس در این بازی برنده از زمین بیرون بیاید. پیش‌بینی من این است که پرسپولیس با دو گل دربی را می‌برد.
انتهای پیام/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --