بنگر: خنده‌دار است که یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌‌های آسیا مدیرعامل ندارد

0

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت، یحیی گل‌محمدی دنبال آزمایش کردن یک سیستم جدید در این تیم است و باید به کادر فنی سرخپوشان زمان لازم داده شود.
به گزارش پرسپولیس نیوز، محسن بنگر در گفت‌وگو با تسنیم، در مورد آخرین وضعیت پرسپولیس و اینکه هواداران از نتایج این تیم رضایت ندارند، اظهار داشت: به هر حال پرسپولیس پنج فصل پیاپی قهرمان ایران شده است و همه انتظار دارند که این روند ادامه پیدا کند و پرسپولیس بازی‌های خوبی انجام دهد. فکر می‌کنم در حال حاضر مهمترین موضوع به مسائل مدیریتی مربوط است و بازیکنان و کادر فنی هم به نوعی بلاتکلیف هستند. این خیلی خنده‌دار است که یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های آسیا مدیرعامل ندارد و نمی‌دانم چرا وزارت ورزش مدیر عامل و هیئت مدیره پرسپولیس را مشخص نمی‌کند.
مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تأکید کرد: فاصله پرسپولیس با صدر جدول فقط سه امتیاز است و هنوز این تیم چیزی را از دست نداده، ولی آنچه اهمیت دارد این است که هر چه زودتر تکلیف مدیریت این باشگاه مشخص شود. اگر از آن بالا نمی‌خواهند که این تیم دوباره قهرمان شود بهتر است که خیلی از چیزها را واضح بگویند و اگر هم اینطور نیست بهتر است که مدیرعامل باشگاه انتخاب شود تا پرسپولیس آرامش لازم را به دست بیاورد.
درخشان: پرسپولیس دچار «استپ» شده است/ یک نفر نمی‌تواند این تیم را نجات دهد
وی در پاسخ به این پرسش که آیا موافق تغییر سیستم بازی پرسپولیس است، گفت: من به‌عنوان یک مربی سبک بازی پرسپولیس را الگوبرداری می‌کنم، ولی شاید این تیم به خاطر داشته‌هایش یا به خاطر نفراتی که از دست داده است حالا رو به سیستم دیگری آورده و یحیی گل‌محمدی می‌خواهد یک سیستم جدید را آزمایش کند.
بنگر ادامه داد: در اینکه پرسپولیس سرحال نیست شکی وجود ندارد و این تیم مثل همیشه فوتبال بازی نمی‌کند، ولی همانطور که گفتم گل‌محمدی می‌خواهد یک سیستم جدید را تست کند و ما باید به کادر فنی پرسپولیس زمان بدهیم تا آنها بتوانند تفکرات‌شان را در تیم پیاده کنند. هنوز اتفاق خاصی نیفتاده و پرسپولیس بدون شک مدعی جدی قهرمانی است.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --