بشار رسن: دلم تنگ شده بود، منتظرم زودتر در تمرین حاضر بشوم/نگفته‌ام در پرسپولیس نمی‌مانم

0

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشحالم برگشتم و برای حضور دوباره در جمع بچه‌های تیم لحظه شماری می‌کنم. امروز هم طبق قول و قرار قبلی بخشی از مطالباتم را گرفتم و بابت پیگیری‌هایی که آقای رسول‌پناه در این مدت داشتند تا مشکلات حل شود از ایشان تشکر می‌کنم.به گزارش پرپسولیس نیوز،بشار رسن امروز چهارشنبه، پس از حضور در باشگاه در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: قبل از هر چیز باید بگویم دلم تنگ شده بود و خوشحالم که این‌جا هستم. این تعطیلی و دوری خیلی طولانی شد و الان لحظه شماری می‌کنم تا جواب آزمایش‌ها بیاید تا مجوز حضور در تمرین صادر شود و دوباره بچه‌ها را ببینم و با پرسپولیس تمرین کنم فقط حیف که تماشاگران نمی‌توانند به ورزشگاه بیایند.

وی درباره حضور در باشگاه اضافه کرد: در روزهای گذشته، آقای رسول‌پناه و آقای خبیری هم برای حل مشکل سفرم به ایران و هم مسایل مالی خیلی پیگیر بودند و مرتب در تماس بودند. هر دو مشکل را هم حل کردند که از این بابت از رییس باشگاه و همچنین آقای پیروانی و آقای خبیری و همکارانشان تشکر می‌کنم.

از ابتدا قرار بود بعد از بازگشت به تهران در اولین فرصت به باشگاه بیایم. بخشی از مطالبات خودم را دریافت کردم و طبق قرار، بخش دیگری را هم هفته بعد دریافت می‌کنم و مشکلی از این بابت نیست. در این میان فرصتی شد که خود آقای رسول‌پناه را هم ببینم تا بابت پیگیری‌ها و پیگیری کارها و حل مشکل، حضوری تشکر کنم.

رسن همچنین درباره انتشار مصاحبه‌‌ای از وی مبنی بر این‌که فصل آینده در پرسپولیس نمی‌ماند، خاطر نشان کرد: من هرگز چنین حرفی را در مصاحبه‌هایم نزده‌ام. چه کسی می‌داند که چه می‌شود؟ علاقمند به ادامه حضور در پرسپولیس هستم. من بخشی از بهترین خاطرات زندگی فوتبالی‌ام با پیراهن پرسپولیس و هواداران بود ولی همان‌طور که در این جلسه هم مطرح شد فعلا باید تمام فکر و ذکر خودمان را روی لیگ برتر و بعد هم لیگ قهرمانان بگذاریم.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --