برای تکمیل روند خصوصی‌سازی / درفشی‌فر به پرسپولیس و ۲ ورزشگاه به استقلال می‌‌رسد

0

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد: ورزشگاه مرغوبگار، درفشی‌فر و کمپ مرحوم ناصر حجازی به باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس واگذار می‌شود.

به گزارش پیروزی، رضا گلمحمدی به ایرنا گفت: کمپ مرحوم ناصر حجازی امروز با دستور وزیر ورزش و با هماهنگی اداره کل، طبق قانون در اختیار باشگاه استقلال قرار گرفت. به گفته وی، سند این ملک پس از انجام روال اداری(مالی و اداری)، باید به تایید سازمان خصوصی‌سازی، اموال دولتی و مسکن و شهرسازی برسد.

گلمحمدی از مصوبه هیات دولت در خصوص واگذاری ورزشگاه مرغوبکار به آبی‌های پایتخت اشاره کرد و افزود: مصوبه واگذاری این مجموعه چند سال پیش صادر و هم‌اکنون مراحل اداری آن در حال انجام است.

این مسئول همچنین از واگذاری باشگاه درفشی‌فر به پرسپولیس خبر داد و گفت: طبق اسناد بند «د» (مقدمه سند تک برگ)، این باشگاه در روال واگذاری قرار گرفته که در مرحله نخست گواهی اولیه مدارک مالکیت مورد موافقت قرار گرفته است. به گفته وی واگذاری باشگاه‌ها از طریق وزیر ورزش و جوانان و کمیته خصوصی سازی وزارت خانه در حال انجام است.

در حال حاضر مالکیت قانونی این مجموعه‌ها در اختیار اداره کل ورزش و جوانان استان تهران قرار دارد. با دستور وزارت ورزش و جوانان دو باشگاه دولتی پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی واگذار خواهند شد و در نتیجه این اقدام سه مجموعه شامل کمپ حجازی، مرغوبکار و درفشی‌فر جز دارایی سرخآبی‌ها محسوب خواهد شد.

انتهای پیام/

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --