بدهی استقلال و پرسپولیس باید از محل واگذاری پرداخت شود

0

رئیس کمیته فوتبال مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در صورت واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس سهم هر باشگاه به صورت مجزا ۱۰۰ میلیارد تومان است و بدهی‌هایی که به اشخاص حقیقی و حقوقی دارند باید از محل واگذاری پرداخت شود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، رحیم زارع در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران، بیان کرد: در قانون بودجه ۱۴۰۰ تصریح شده که در صورت واگذاری این دو باشگاه، سهم هر باشگاه به صورت مجزا ۱۰۰ میلیارد تومان است و بدهی‌هایی که به اشخاص حقیقی و حقوقی دارند، باید از محل واگذاری پرداخت شود. همچنین در صورت واگذاری آن ۱۰۰ میلیارد تومان باید تعیین تکلیف شود.

وی در ادامه اظهار کرد: از حالا فرآیند واگذاری به سازمان بورس و اوراق بهادار بستگی دارد. آنچه در سازمان خصوصی سازی انجام شده، فرآیند واگذاری به صورت قانونی مورد بررسی قرار گرفته و برای رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار هم ارسال شده است. در حال حاضر باید در سازمان بورس ثبت انجام شود و هیئت پذیرش اجازه بدهد که در بازار پایه هر هفته یک روز و با دامنه تغییر یک درصد سهام واگذار شود.

رئیس کمیته فوتبال مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از علت‌های عقب افتادن موضوع واگذاری تغییرات هیئت مدیره پرسپولیس بود که مجدداً باید فرآیند ثبت صورت می‌گرفت. البته این کار هم انجام شده و الان همه چیز در بورس آماده است و ان شاء الله در بازار سهام واگذار شود.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --