باشگاه پرسپولیس: سمیعی اصرار به جدایی داشت

0

باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه‌ای نسبت به تغییرات مدیریتی این باشگاه توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، با نظر دکتر حمید سجادی وزیر محترم ورزش و جوانان، استعفای جعفر سمیعی از سمت مدیرعاملی پذیرفته شد. این در حالی است که دکتر سجادی با این استعفا مخالف بود اما وقتی با اصرار جعفر سمیعی مواجه شد، آن را پذیرفت. در همین راستا، سیدمجید صدری به عنوان سرپرستی باشگاه پرسپولیس، امور اداری و اجرایی را برعهده گرفت.

این تصمیم از سوی وزیر ورزش، نشان دهنده علاقه ایشان به حفظ ثبات در باشگاه است. هیات مدیره بر حسب وظیفه قانونی خود، سرپرست جدید را مشخص کرد. رای هیات مدیره به سرپرستی مهندس صدری بود و از این پس، ایشان با رویه ماه‌های گذشته، اداره باشگاه را برعهده دارد.

تصمیم دکتر سجادی به تایید مصوبه هیات مدیره، احترام به استقلال رای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و نگاه ویژه ایشان به فعالیت هیات مدیره باشگاه‌ها تعبیر می‌شود که جای تحسین و تقدیر دارد. این موضوع برای ورزش کشور تازگی دارد و می‌تواند منشأ اتفاقات خیر برای مدیریت نوین ورزش در دوره جدید باشد.
امید است باشگاه پرسپولیس با حضور مهندس صدری و تلاش هیات مدیره و حمایت وزارت ورزش، روزهای خوب و آرام گذشته و زمان مدیریت جعفر سمیعی را تکرار کند و بهترین اتفاقات از جمله ادامه موفقیت‌ها و رضایتمندی هواداران را رقم بزند.

همچنین پس از استعفای جعفر سمیعی از مدیرعاملی سرخپوشان هیات مدیره این باشگاه، صدری را به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه فرهنگی ورزشی سرخ پوشان پایتخت پیشنهاد کرد. وزیر ورزش و جوانان پس از بررسی، با نظر هیات مدیره باشگاه پرسپولیس موافقت کرد.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --