بازتاب دعوت نشدن طارمی به تیم ملی ایران در رسانه‌های خارجی

0

رسانه‌های عربی دعوت نشدن مهدی طارمی به تیم ملی فوتبال ایران را بازتاب دادند و از این اقدام اسکوچیچ اظهار تعجب کردند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، اختلاف اخیر مهدی طارمی با اسکوچیچ باعث شد تا این بازیکن در فهرست تیم ملی فوتبال ایران برای دو دیدار حساس برابر لبنان و سوریه قرار نداشته باشد.

دعوت نشدن طارمی به تیم ملی فوتبال ایران در رسانه‌های عربی نیز بازتاب داشت.

روزنامه الشرق قطر نوشت: طارمی در فهرست اخیر تیم ملی فوتبال ایران قرار نگرفت. اسکوچیچ درباره این تصمیم خود توضیح نداده است. طارمی در فصل جاری لیگ پرتغال ۱۰ گل به ثمر رسانده است. زوج او و سردار آزمون سهم به‌سزایی در صدرنشینی ایران در گروه نخست داشته اند.

آرتی عربی

” غیبت ستاره ایران در دو بازی برابر لبنان و سوریه”

این سایت عربی هم دعوت نشدن مهدی طارمی باوجود درخشش در پورتو را بازتاب داد و نوشت: طارمی سهم به‌سزایی در صدرنشینی ایران در گروه نخست داشته است با این حال او به تیم ملی دعوت نشد و اسکوچیچ هم در این زمینه توضیحی نداده است.

اجواء نیوز

دعوت نشدن مهدی طارمی و تعجب جامعه فوتبال ایران

این سایت لبنانی هم در واکنش به دعوت نشدن طارمی نوشت: دراگان اسکوچیچ در فهرست اخیر ایران برای دو دیدار حساس برابر لبنان و سوریه نام مهدی طارمی ستاره و بهترین گلزن پورتو را قرار نداده است. این اقدام اسکوچیچ بعد از اختلاف شدیدی بود که بین او و طارمی شکل گرفت. باوجود آن که این بازیکن در ۷ گل از ۱۰ گل اخیری که تیم ملی ایران به ثمر رسانده نقش داشته اما او به تیم ملی دعوت نشد. این اقدام اسکوچیچ باعث تعجب و نگرانی جامعه ورزش ایران شده است.

اسپورت کرواسی

طارمی به سرنوشت مهاجم میلان دچار شد

رسانه اسپورت کرواسی هم اتفاق کنونی برای طارمی و اسکوچیچ را با دعوای «آنته ربیچ» و «زلاتکو دالیچ» در یورو ۲۰۲۰ مقایسه کرد و اعلام داشت که ستاره ایران به سرنوشت مهاجم میلان دچار شده است. آنته ربیچ پس از شکست ۵ بر ۳ کرواسی مقابل اسپانیا، موقع تعویض کفش‌هایش را به زمین کوبید و پس از آن در فضای مجازی به شدت از دالیچ انتقاد کرد. انتقاد او با واکنش سریع دالیچ روبه‌رو شد و او دیگر به تیم ملی دعوت نشد. همچنان هم ربیچ از سوی دالیچ کنار گذاشته شده و طبق گزارش رسانه‌ها کرواسی این درگیری تا مدت‌ها ادامه خواهد داشت.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --