انصاری – پرسپولیس؛ در انتهای راه؟

0

به نظر می‌رسد دوران چهار ساله حضور محمد انصاری در پرسپولیس رو به پایان است و باشگاه عدم نیاز خود به مدافع چپ سرخپوشان را به این بازیکن اعلام کرده است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، محمد انصاریکه این روزها به دلیل عمل جراحی رباط صلیبی، دوران درمانی خود را پشت سر می‌گذارد در لیست این تیم برای فصل بیستم قرار ندارد. انصاری که به عنوان پدیده در فصل پانزدهم در ترکیب پرسپولیس تحت هدایت برانکو ایوانکوویچ مطرح شد، در ادامه با توجه به نمایش موفقی که داشت حتی طی چند مرحله در اردوی تیم ملی نیز حضور یافت. او اکنون با نظر باشگاه برای لیست فصل بیستم این تیم قرار ندارد. مدافع چپ سرخپوشان که در تیم فینالیست لیگ قهرمانان در فصل ۲۰۱۸ نیز حضور داشت و در استادیوم آزادی دچار پارگی رباط صلیبی شد پس از رفع مصدومیت بار دیگر به میادین بازگشت اما در تمرینات نیم فصل نوزدهم دوباره با این آسیب دیدگی روبرو شد.

اکنون گفته می‌شود مراجعه چند باره او به باشگاه برای مشخص شدن تکلیف آینده‌اش بی نتیجه بوده و حتی با برخورد شایسته‌ای از سوی مهدی رسول پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس به عنوان بازیکنی که ۴ فصل را در جمع سرخپوشان پشت سر گذاشته، مواجه نشده است و گفته شده او در تدابیر تیم در فصل آینده قرار ندارد. با این شرایط او به عنوان چهارمین بازیکن جدا شده این تیم در پایان فصل بعد از کریستین اوساگوآنا ، علی علیپور و مهدی ترابی شناخته می‌شود و باید دید در نهایت نظر یحیی گل محمدی چه خواهد بود.

انتهای پیام/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --