اسکوچیچ استراحت نمی‌کند

0

سرمربی تیم ملی ایران با وجود استراحت به بازیکنان اصلی در تمرین نفرات ذخیره تیمش حضور داشت.

به گزارش پرسپولیس نیوز، ملی پوشان فوتبال ایران پنجشنبه شب مقابل امارات به میدان رفتند و دراگان اسکوچیچ در تمرین دیروز این تیم به بازیکنان اصلی که از ابتدا به میدان رفته بودند استراحت داد، اما خودش بالای سر تمرین دیگر بازیکنان خود بود و امور تاکتیکی را با آنها دنبال کرد.

اسکوچیچ که پیش از شروع رقابت‌های انتخابی جام جهانی کارش را در دیدار با برخی از مربیان لیگ برتری آغاز کرده و شرایط بازیکنان داخلی را زیر نظر قرار داده بود، در روز استراحت نفرات اصلی، همچنان در تمرین تیمش شرکت کرد تا بازیکنان ذخیره را تمرین بدهد و آنها از شرایط فنی و بدنی عقب نمانند.

سرمربی کروات تیم ملی ایران که انگیزه زیادی برای تداوم روند ۱۰ پیروزی پیاپی در ۱۰ مسابقه اخیرش دارد، امیدوار است بتوانند مقابل کره جنوبی نیز یک نتیجه ایده‌آل دیگر کسب کند تا ضمن حفظ صدر جدول گروه A، یک قدم دیگر به جام جهانی ۲۰۲۲ نزدیک شود.

اسکوچیچ بعد از آرامش خاطری که از کسب پیروزی و اخراج نشدن بازیکنش در دیدار مقابل امارات به دست آورد، امروز جنب و جوش زیادی در تمرین تیم ملی نداشت و نکات فنی را به دستیاران خود عنوان می‌کرد، اما احتمالا او از فردا امروز با اضافه شدن دیگر ملی‌پوشان، کارهای تاکتیکی را شخصا زیر نظر می‌گیرد و انجام می‌دهد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --