از هفته آینده با خردسالان پرسپولیس هم قهرمانیم

0

پرسپولیس در حالی به مصاف تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خواهد رفت که این تیم تنها تیم تاریخ لیگ برتر در فوتبال ایران است که پرسپولیس برابر آن نتوانسته است برنده باشد ضمن این‌که تیم‌های فوتبال مسجدسلیمان در تاریخ لیگ برتر فوتبال ماقبل از لیگ حرفه‌ای هم برابر پرسپولیس برنده بوده است.

مهدی حدادپور _ خبرنگار: در سال ۱۳۵۰ تیم فوتبال تاج مسجدسلیمان برابر پرسپولیس یک‌بر صفر برنده شد آن‌هم در سالی که پرسپولیس برابر تاج سابق ، پاس تهران و عقاب در تمام بازی‌های رفت‌وبرگشت برنده‌شده بود. پرسپولیسی که تاج را ۴بر یک و۲ بر صفر تنها در ۴۴ روز برده بود برابر این تیم بازنده شد و نکته جالب این‌که بعد از این باخت تیم پرسپولیس تا ۳ سال در مسابقات فوتبال لیگ کشور برابر هیچ تیمی بازنده نشده بود تا این‌که در خردادماه سال ۱۳۵۳ برابر تیم تاج تهران یک باخت دیگر را تجربه کرد .

در مسابقات فوتبال لیگ سال ۵۰ تیم پرسپولیس درمجموع ۱۴ بازی انجام داده و در این ۱۴ بازی برابر رقبای خود ۱۳ برد و یک باخت داشت. یک آمار رویایی از خود به‌جای خواهد گذاشت .

۲-پرسپولیس در سال ۱۳۹۳ برابر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان هم در بازی رفت و هم در بازی برگشت برنده نشد و در بازی‌های مورد اشاره ۲ مساوی برابر این تیم به دست آورد. در بازی برگشت که مسابقه ۲بر ۲ شد یک تماشاگر از تیم رقیب چنان سنگی به سر بازیکن برزیلی پرسپولیس یعنی فرناندو گابریل زد که سر بازیکن مورد اشاره چنان مصدوم شد که احتمال ضربه‌مغزی و مرگ برای این بازیکن پیش آمد. همان زمان محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس گفت این بچه احتمال مرگ دارد و همان حرفش باعث شد پربیننده‌ترین خبر در فضای مجازی ثبت شود .

۳-در مسابقات لیگ سال قبل که نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر برگشت پرسپولیس هم در بازی رفت و هم در بازی برگشت برابر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مساوی کرد و تنها تیمی شد که پرسپولیس برابرش برد نداشت و حتی یک گل هم وارد دروازه‌اش نکرد. پرسپولیس هنوز هم نتوانسته است به نفت مسجدسلیمان در ۲ سال اخیر گل بزند چون… مطلب پایین را بخوانید .

۴-پرسپولیس در بازی رفت امسال هم برابر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان بازنده شد و از آن موقع به بعد دیگر برابر هیچ تیمی در مسابقات لیگ نباخت. در این مدت پرسپولیس مقابل رقبای خود در مسابقات لیگ همواره موفق بوده است و در این مدت تنها یک‌بار برابر تیم استقلال برنده نبوده است. سرخ‌های پایتخت روزهای خوبی را از بازی رفت برابر تیم نفت مسجدسلیمان در پیش روی خود خواهند داشت .

اما اگر برابر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان برنده شویم:

۱-قهرمانی در مسابقات لیگ فوتبال برتر حتی روی کاغذ هم قطعی خواهد شد و سریع‌ترین قهرمانی تاریخ را خواهیم داشت .

پرسپولیس در سال ۷۷ هم در بازی شماره ۲۶ خود قهرمانی را در مسابقات فوتبال لیگ کشور قطعی خواهد کرد .

۲-به تعداد ۲۰برد در ۲۶بازی خواهیم رسید. پرسپولیس در مسابقات لیگ برتر امسال بیشترین میانگین برد را از ابتدای تاریخ لیگ برتر خواهد داشت .

پرسپولیس قبلاً در ۳۰بازی از مسابقات لیگ در ۲۰ بازی سابقه برنده شدن را داشته است، اما حالا مسیر ما برای رسیدن به ۲۱ برد در این مدت هم همواره خواهد شد .

۳-اگر تیم فوتبال نفت را ببریم برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر خواهد بود که برابر تیم‌های مسجدسلیمانی در زمین حریف برنده خواهیم بود .

البته یک‌بار تاج مسجدسلیمان را در تهران برده‌ایم، اما در مسجدسلیمان تنها ۲مساوی و یک باخت داشته‌ایم و حالا می‌توانیم برد اول را در این عرصه تجربه کنیم .

۴-اگر تیم نفت را ببریم برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان را شکست داده‌ایم .

گفتیم که در تاریخ لیگ برتر و در ۵ بازی برابر تیم نفت مسجدسلیمان ۴مساوی و یک باخت داشته‌ایم .

۵-با رسیدن به مرز ۶۰ امتیاز و گذشتن از آن بیشترین امتیاز را در تاریخ لیگ برتر در ۲۶بازی خواهیم داشت.۲۶بازی و۶۲  امتیاز باورنکردنی و فوق‌العاده‌ای است که پرسپولیس در تاریخ خواهد داشت.

پرسپولیس در سال ۱۳۹۵ برابر رقبای خود در ۳۰ بازی ۶۶ امتیاز خواهد داشت. در این سال پرسپولیس در ۲۶بازی خود برابر رقبایش ۵۹ امتیاز داشته است و امروز با آن رکورد به‌تساوی خواهد رسید .

۶-در صورت بردن در این بازی برای رسیدن به بهترین میانگین در تاریخ لیگ فوتبال برتر تنها ۵ امتیاز در ۴ بازی آتی خواهیم داشت .

بهترین رقم امتیازی در تاریخ فوتبال ما امتیاز ۶۶ در ۳۰بازی و امتیاز ۶۷ در ۳۴بازی است و رسیدن به امتیاز ۶۷ در ۳۰ بازی علی‌القاعده بسیار بهتر است. اما ما به جز ۵ امتیازی که از آن حرف زدیم می‌توانیم در ۳۰بازی ۶۸ امتیاز هم بگیریم و یک رویای تاریخی را ثبت خواهیم کرد .

۷-در صورت برد برابر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اگر تمام ۴ بازی آینده را هم با تیم خردسالان باشگاه بازی کنیم قهرمانی ما در مسابقات لیگ برتر تغییری نخواهد کرد.

پرسپولیس در حالی برابر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان برنده خواهد شد که تیم‌های دیگر به زور امتیاز ۵۵ را درخواهند نوردید.

۸-پرسپولیس می‌تواند در صورت بردن برابر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از نزدیک‌ترین رقیب خود می‌تواند به امتیاز ۲۰ برسد. اگر ما تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان را ببریم و تیم‌های رقیب نتوانند از مرز ۴۲ امتیاز عبور کنند فاصله ۲۰ خواهد شد و البته دیگران در آن صورت بازهم خواهند گفت که وزیر پرسپولیسی عامل ۲۰ امتیاز فاصله از سایر رقباست .

انتهای پیام/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --