آقایی: مرحوم میناوند همیشه به من روحیه می‌داد

0

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی سختی مقابل ماشین سازی داشتیم و به پیروزی رسیدیم چون هدف بزرگی داریم و می‌خواهیم به موفقیت برسیم.

به گزارش پرسپولیس نیوز ، سعید آقایی بعد از برتری پرسپولیس مقابل ماشین سازی اظهار داشت: بازی سختی بود و با وجود این که در نیمه اول خوب بازی کردیم، اما یک گل بد خوردیم. نمی‌دانم آن صحنه پنالتی بود یا خیر، ولی خدا را شکر می‌کنم که توانستیم جبران کنیم.

وی افزود: ما از لحاظ روحی خیلی ضعیف شده‌ایم چون یک عزیز از بین ما رفته و جا دارد به خانواده مهرداد میناوند تسلیت بگویم. امیدوارم در دیدارهای آینده بهتر بازی کنیم و امتیازات را جمع کنیم. ما هدف بزرگی داریم و برای آن تلاش خواهیم کرد.

مدافع پرسپولیس در خصوص این که مهرداد میناوند مدافع چپ بود و چقدر تلاش می‌کند تا خاطره‌ای از این بازیکن را در ذهن هواداران ایجاد کند، گفت: از روزی که به پرسپولیس آمدم، کمی هجمه رویم بود. روزی که قرارداد بستم،‌ آقای میناوند به من پیام داد و با او صحبت کردم. انصافا در این مدت خیلی به من کمک کرد.

وی ادامه داد: آن مرحوم از لحاظ روحی خیلی آرامم می‌کرد و قبل از بازی‌ها با من صحبت می‌کرد. او همیشه می‌گفت، بهترین کادر فنی ایران در پرسپولیس است. از درگذشت او خیلی ناراحت هستم. تلاشم را چند برابر می‌کنم تا قهرمان شویم تا بتوانیم کار خوبی برای پرسپولیس انجام دهیم.

آقایی در خصوص اعتراض بازیکنان ماشین سازی به گل دوم پرسپولیس گفت: ما کار خودمان را انجام می‌دهیم. نه با داور صحبت می‌کنیم و نه اعتراضی می‌کنیم. اجازه بدهیم این مسائل را کارشناسان قضاوت کنند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --