آذری: سه بازیکن سرباز ما باید قبل از نیم فصل برگردند / مدیرعامل تراکتور درباره مسائلی که آگاهی ندارد اظهارنظر نکند

1

سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در پاسخ به اظهارات مدیرعامل تراکتورسازی درباره ماندن سه بازیکن سرباز این تیم تا نیم فصل در تبریز، اظهار کرد: آنها باید پیش از آغاز فصل به جمع سبزپوشان برگردند.

به گزارش پیروزی، سعید آذری درباره اینکه صادقیان عنوان کرده دانیال اسماعیلی فر، احسان پهلوان و مهدی مهدی‌پور سه بازیکن سرباز ذوب‌آهن که در تراکتورسازی حضور دارند تا نیم فصل بازیکن این تیم به شمار می‌روند، گفت: نمی‌خواستم که با تراکتورسازی بحث رسانه‌ای کنیم، اما باید بگویم که خدمت مقدس سربازی این سه بازیکن تمام شده و باید به ذوب‌آهن برگردند.

وی ادامه داد: در ایران همیشه در ابتدای خدمت سربازی سرباز‌ها به دوره آموزشی می‌روند، اما برای این سه بازیکن ما، تراکتورسازی برخلاف مقررات عمل کرد و ابتدا از آنها بازی گرفت و حالا که خدمت آنها تمام شده این سه نفر را به دوره آموزشی برده است.

آذری عنوان کرد: به صادقیان توصیه می‌کنم در موارد و مسائلی که اشراف و اطلاع ندارد اظهار نظر نکند ما نمی‌گذاریم حق ذوب‌آهن ضایع شود این سه بازیکن پیش از آغاز فصل باید به تیم ما برگردند.

انتهای پیام/

1 Comment
  1. […] وضعیت احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی فر و مهدی مهدی پور سه بازیکن سرباز این تیم که در تراکتور حضور دارند، اشاره کرد. روز گذشته […]

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --