آخرین اخبار از شکایت‌ها علیه پرسپولیس در فیفا/ ورود به پرونده برانکو با فرمول استقلال و پروپیچ

0

باشگاه پرسپولیس راهکار‌های جالبی برای حل پرونده‌های مهم خود در فیفا دارد و قرار است به موقع از این تاکتیک‌ها استفاده کند.

به گزارش سایت پیروزی و به نقل از میزان، یکی از چالش‌های بزرگ مدیران فعلی باشگاه پرسپولیس حل و فصل کردن پرونده‌های بدهی این باشگاه در فیفا است. در این گزارش قصد داریم آخرین اخبار از پرونده‌های مهم پرسپولیس در فیفا را بررسی کنیم.

درخواست پرسپولیس از فیفا برای پرداخت هزینه دادرسی پرونده‌ها
در یکی، دو روز گذشته اخباری شنیده شد مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس از فیفا درخواست کرده از محل مطالبات این باشگاه در فیفا هزینه برخی بدهی‌ها را بدهد که فیفا قبول نکرده است. واقعیت این است که مدیران باشگاه از فیفا درخواست کرده‌اند از محل مطالبات این باشگاه هزینه دادرسی پرونده‌هایی را بدهد که باشگاه «گرند» (درخواست دیدن کل محتویات پرونده) آنها را خواسته است. باشگاه پرسپولیس غیر از پرونده گابریل و سرتن چوک، گرند بقیه پرونده‌ها را از فیفا خواسته و درخواست کرده که این نهاد بین‌المللی هزینه دادرسی این پرونده‌ها که بین ۵ تا ۱۰ هزار فرانک سوییس است را پرداخت کند. در این بین مسئولان فیفا هنوز جواب رسمی خود را برای این درخواست مدیران باشگاه ارسال نکرده‌اند.
دو راهکار برای پرداخت مطالبات خارجی
باشگاه پرسپولیس در حال حاضر باید مطالبات برانکو، کادرفنی‌اش، بودیمیر، گابریل و سرتن چوک را پرداخت کند، پرونده‌هایی که فیفا به آنها ورود کرده و در تمام آنها باشگاه پرسپولیس محکوم به پرداخت مطالبات شده است.  در همین بین باشگاه پرسپولیس دو راهکار برای پرداخت این مطالبات دارد که دومی پرداخت بخشی از بدهی‌های از محل مطالبات در فیفا است! مدیران باشگاه یک راهکار دیگر را برای پرداخت بدهی‌های درنظر دارند. پرسپولیسی‌ها خیلی به اینکه فیفا مطالبات را بدهد حساب نکرده‌اند و می‌خواهند با راهکار خودشان این مشکلات را حل کنند.
مدیران باشگاه پرسپولیس امیدوار هستند در خصوص پرونده برانکو و کروات‌ها تا اواسط اردیبهشت کار را طول بدهند تا درنهایت در آن تاریخ بدهی‌ها را پرداخت کنند.
استفاده پرسپولیسی‌ها از تاکتیک پروپیچ!
باشگاه پرسپولیس حدود ۶۵۰ هزار دلار از فیفا طلبکار است، مبلغی که به خاطر تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه مردم ایران به حساب باشگاه پرسپولیس واریز نمی‌شود. باشگاه پرسپولیس درصدد است که بتواند بخشی از بدهی‌های خود را به طلبکاران خارجی از این منبع پرداخت کند. پرسپولیسی‌ها با توجه به اینکه یکبار فیفا در پرونده شکایت پروپیچ از باشگاه استقلال، از محل مطالبات این باشگاه طلب این بازیکن را پرداخت کرده، میخواهند تا فیفا یکبار دیگر اینبار برای پرسپولیس این کار را انجام بدهد.
مدیران باشگاه پرسپولیس خیلی امیدوار هستند که با استفاده از این تاکتیک بتوانند قسمت اعظمی از بدهی‌های خود را پرداخت کنند.
مدیران پرسپولیس روی بیرانوند حساب کرده‌اند!
یکی دیگر از راه‌هایی که مدیران باشگاه پرسپولیس برای پرداخت بدهی‌ها حساب کرده‌اند، دریافت مابغی طلب خود از باشگاه آنتورپ بلژیک در پرونده انتقال بیرانوند است. مدیران باشگاه پرسپولیس امیدوار هستند تاریخ پرداخت برخی بدهی‌های خود را تا تابستان طول بدهند تا آن زمان با دریافت مابغی مبلغ رضایت‌نامه بیرانوند بخشی از بدهی‌ها را بدهند.

انتهای پیام/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

-- بارگیری کد امنیتی --